AUO

Компанія AUO (Acer Display) - один з лідерів у виробництві TFT-LCD панелей була створена в 2001 році в результаті злиття двох виробників - Acer Display Technology і Unipac Optoelectronics Corporation. У 2006 році до складу AUO увійшла фірма Quanta Display Inc. - виробник TFT-LCD панелей малих і мікророзмірів.

Будучи одним із світових лідерів у виробництві всієї лінійки TFT-LCD панелей, компанія AUO крім виробництва продукції під своїм ім'ям, також виробляє панелі (ребрендинг) для таких компаній, як Samsung, Sony, Acer, Apple, Toshiba.

Виробнича програма компанії включає матриці та панелі різного розміру для різних видів застосувань: за технологією TFT (тонкоплівкові транзистори), за технологією AMOLED (органічні світлодіоди), I-Ink (електронне чорнило). Розмір діагоналей матриць AUO покриває практично всі типорозміри та запити ринку - від 1,2 дюйма (30 мм) до 75 дюймів (1900 мм).

Продукція компанії AUO широко застосовується при виготовленні побутової електроніки та гаджетів, без яких неможливо уявити сучасне життя - це телевізори, монітори, ноутбуки, планшети, різноманітні мобільні пристрої, автомобільні дисплеї, відеостіни, рекламні конструкції.

Компанія AUO дуже відповідально підходить до стандартів якості, тому всі її заводи розташовані виключно на Тайвані та в Європі. На них працює понад 43 тисячі висококваліфікованих співробітників. Сьогодні виробнича програма компанії включає наступні напрямки:

  • Відео-модулі та обв'язки
  • Дисплеї для мобільних пристроїв з розмірами від 6.4 до 17.3 дюймів та роздільною здатністю до 2k-4k за технологією AMOLED
  • Дисплеї для застосування в ТБ та моніторах з розмірами від 17 до 85 дюймів
  • Дисплеї для професійного застосування: прозорі, дзеркальні, надяскраві з розмірами від 27 до 85 дюймів
  • Дисплеї для застосування в автомобільній промисловості з розмірами від 4,3 до 10,1 дюймів, з температурним режимом від -40°C до +50°C
  • Дисплеї побутового призначення з розмірами від 4.3 до 24 дюймів.

Професійні TFT/LCD дісплеї з діагоналлю 21 - 85 дюймов

Компанія "Сімметрон-Україна" є офіційним дистриб'ютором усієї лінійки продукції компанії AUO на території України.