Fibox

Світовий лідер у виробництві термопластикових і металевих корпусів, які використовуються для захисту електричних та електронних компонентів, що працюють у складних і несприятливих погодних, кліматичних та апаратних середовищах. Корпуси Fibox (Фінляндія) виготовляються на сучасних, високотехнологічних підприємствах, розташованих виключно у Фінляндії, Німеччині та Південній Кореї.

Всі виробничі процеси компанії Fibox Oy Ab сертифіковані відповідно до стандарту якості ISO 9001:2000. Компанія Fibox самостійно і добровільно сертифікувала всю свою продукцію та вироби згідно найжорсткіших світових норм та стандартів. Зокрема, це підтверджують сертифікаційні центри (випробувальні компанії) UL, FIMKO, DNV, LR. Усі корпуси Fibox відповідають стандарту EN 60529.

Крім корпусів і навісних шаф, компанія Fibox випускає високоякісне кабельне приладдя (сальники, фланці, кабельні вводи), додаткову комплектацію (оглядові вікна, кришки) та оптоволоконні кінцеві пристрої, розподільні коробки та аксесуари.

Корпуси та електрошкафи Fibox

Компанія "Сіметрон-Україна" є офіційним дистриб'ютором усієї лінійки продукції компанії Fibox (Фінлядія) на території України.