Kendeil

Виробник силових плівкових поліпропіленових конденсаторів, електролітичних конденсаторів з жорсткими (snap-in) та гвинтовими (screw terminal) виводами та міні-розмірних конденсаторів з виводами для монтажу на друковану плату. Також в асортиментному ряді компанії Kendeil (Італія) присутні конденсатори змінного струму для систем пуску двигунів.

Більш ніж тридцятирічний досвід виробництва, сучасне високотехнологічне обладнання, новітні технології виробничих процесів дозволяють компанії Kendeil виробляти високоякісні промислові конденсатори, що відповідають найвищим вимогам і стандартам якості. Це, у поєднанні з короткими термінами виготовлення та постачання (заводи у Франції та Італії) та доступними цінами, зумовлює високу популярність конденсаторів Kendeil у європейських споживачів. Вся продукція компанії відповідає міжнародним стандартам якості CECC, DIN, IEC. Виробництво компанії сертифіковано відповідно до стандарту ISO 9001:2008. Конденсатори Kendeil є еталонними та ринку ви робництва музичних інструментів.

Компанія "Сіметрон-Україна" є офіційним дистриб'ютором усієї лінійки продукції компанії Kendeil (Італія) на території України.

Конденсатори електролітичні Kendeil з виводами типу Snap In