Швидкороз'ємні гідравлічні з'єднувачі (ШГЗ) Beisit

 Швидкороз'ємні гідравлічні з'єднувачі байонетного типу

 Швидкороз'ємні гідравлічні з'єднувачі з заглушкою

 Швидкороз'ємні гідравлічні з'єднувачі що самоблокуються

 Швидкороз'ємні гідравлічні з'єднувачі типу Push-Pull

У сучасній електронній техніці дедалі гостріше постає питання відведення тепла. Слідом за збільшенням робочих частот та кількості процесорних ядер зростає і тепловиділення. Найбільш ефективним способом відведення тепла є системи з рідинним охолодженням. Воно широко застосовується в серверних, обчислювальних центрах та радіаторах IGBT-модулів.

Надійність систем рідинного охолодження залежить від якості комплектуючих, головним чином, сполучних елементів. Компанія Beisit, будучи експертом у галузі виготовлення якісних герметичних кабельних вводів та роз'ємів, перенесла свій досвід на виробництво швидкороз'ємних гідравлічних з'єднувачів (ШГЗ).

Крім електронної промисловості ШГЗ мають велике поширення в системах кондиціювання та вентиляції, у гідравлічних системах авто та залізничного транспорту, в авіаційній промисловості. ШГЗ Beisit представлені широкою лінійкою типорозмірів в зазначених вище сферах застосування, виготовляються з алюмінію, нержавіючої сталі та нікельованої латуні.

Якщо недостатньо стандартних варіантів, можливе виготовлення ШГЗ на замовлення, за індивідуальними характеристиками.

Для замовлення доступні всі з'єднувачі, представлені нижче в каталогах, можливе постачання зразків (під проектну роботу).