Напівгнучкий коаксіальный кабель

Каталог "RF product portfolio. Cables, connectors, assemblies".

Розділ "RF Cables & Cable assembleis" на сайті Huber+Suhner.

Якщо є жорсткі обмеження по внутрішньому простору, напівгнучкі та попередньо зігнуті кабелі та збірки Huber+Suhner полегшують життя інженера та монтажника, забезпечуючи швидку та зручну установку зі стабільною та відтворюваною якістю. Вони поставляються з трубчастим зовнішнім провідником, що ідеально підходить для нестандартних конфігурацій, або просоченим обплетенням. Завдяки 100% твердому зовнішньому провіднику такі кабелі відрізняються від стандартних ефективністю екранування ВЧ та характеристикам VSWR та PIM.

Sucoform

Мікрохвильові коаксіальні кабелі Sucoform мають механічні переваги в порівнянні з традиційними напівжорсткими кабелями. Вони засновані на тій же конструкції, що і стандартні напівжорсткі кабелі з ізоляцією з ПТФЕ, але мають просочену оловом мідну оплетку для зовнішнього провідника, що надає їм виняткову здатність до ручного формування.

Cobra-flex

Cobra-flex - це високопродуктивний напівжорсткий кабель, в якому використовується зовнішній безшовний провідник для забезпечення відмінного екранування від радіочастот. Ці кабелі пропонуються з багатьма варіантами, включаючи луджений зовнішній провідник, сталевий сердечник з мідною оболонкою для низької теплопровідності в кріогенних застосуваннях.

Semi-rigid

Цей напівжорсткий кабель унікальний тим, що він легко згинається до потрібної форми після чого зберігає її довгий час. Підходить як для ручного згинання так і для надання форми за допомогою спеціального обладнання.