Mitsubishi Electric

Світовий лідер і найбільший виробник компонентів на основі потужних IGBT-транзисторів. Сьогодня японська компанія Mitsubishi Electric володіє найпередовішою технологією виробництва кристалів IGBT і першою представила ринку інтелектуальні IGBT-модулі (IPM) і зараз по цьому продукту має "найглибшу" у світі лінійку. Також компанія знаходиться у світовому авангарді з виробництва інноваційних продуктів на основі карбід-кремнієвої (SiC) та нітрид-галієвих (GaN) технологій. Так, нещодавно, компанією, вперше у світі, був представлений повністю карбід-кремнієвий MOSFET-модуль на 3300 В. Також компанія Mitsubishi Electric є великим світовим виробником ВЧ-модулів а також потужних ВЧ- та НВЧ-транзисторів.

Сьогодні Mitsubishi Electric - це більше 110 тисяч співробітників у 39 країнах світу, річний обсяг продажів становить понад 36 млрд. доларів. Компанія є новатором і флагманом у розробці промислових комп'ютерів та роботизованих систем, сучасних систем кондиціювання та вентиляції, автомобільної, авіа- та орбітальної електроніки, компонентів для вітрової та сонячної енергетики. У сфері електротехніки та електроніки компанія Mitsubishi Electric - визнаний лідер і один з найавторитетніших світових виробників у галузі.

TFT-LCD матриці Mitsubishi Electric промислового виконання​ (стандартні типоразміри)

TFT-LCD матриці Mitsubishi Electric промислового виконання​ (широкоформатні)

TFT-LCD матриці Mitsubishi Electric промислового виконання​ (для спецзастосуваннь)

Компанія "Сіметрон-Україна" є офіційним дистриб'ютором продукції компанії Mitsubishi Electric (Японія) на території України.