Дахова антена HUBER+SUHNER Sencity Rail стала найкращою та отримала від залізничників Reader's Choice Awards '2023.

  

Data Sheet

Розроблена у партнерстві з інженерами McLaren Applied, антена SENCITY Rail ACTIVE Rooftop є першим у своєму роді, всеспрямованим рішенням з підтримкою 5G, з інтегрованим модулем периферійних обчислень, точкою доступу Wi-Fi, приймачем GNSS та стільниковими радіостанціями. Забезпечуючи живлення та передачу даних за допомогою одного кабелю Ethernet, антена була розроблена для подолання традиційних проблем залізничних застосувань, забезпечуючи високопродуктивне підключення як для розвантаження даних у транспортному засобі, так і для покращеного Wi-Fi для пасажирів. Вона сертифікована за стандартами EN 50155, EN 45545-2 і NFPA-130.

«Наш успіх у поважному залізничному конкурсі Reader's Choice Awards є переконливим підтвердженням нашого клієнтоорієнтованого підходу, який пропонує рішення, задовольнити унікальні вимоги вибагливого залізничного ринку», – сказав Антоніо Сікейра, віце-президент зі стратегії та розвитку бізнесу HUBER+SUHNER. «Ми хотіли б подякувати читачам-залізничникам авторитетного видання Progressive Railroading за визнання нашого досягнення з антеною SENCITY Rail ACTIVE Rooftop, і ми продовжуватимемо впроваджувати подальші інновації у лінійках наших продуктів».

Антена на даху SENCITY Rail ACTIVE спрощує розгортання систем «потяг-земля» в поїздах без необхідності використання радіочастотних кабелів, натомість замінюючи їх лише одним кабелем POE. Відмова від використання радіочастотних кабелів також означає, що радіочастотні втрати зменшуються, покращуючи потужність сигналу для потягів та значно покращуючи можливості зв'язку на борту. Крім того, антена з її інтегрованими можливостями периферійних обчислень дозволяє залізничним операторам усунути потребу в стандартному маршрутизаторі в самому потязі. В результаті оператори залізничного транспорту можуть забезпечити надійний зв'язок незалежно від факторів навколишнього середовища, заощаджуючи важливий простір, гроші та загальну вагу транспортного засобу під час встановлення.

«З HUBER+SUHNER ми знайшли можливість стати першопрохідцями в новому підході до антен на залізниці та за її межами», — сказав керівник відділу управління продуктами та програмами McLaren Applied Марк Холлідей. «Тісно співпрацюючи з HUBER+SUHNER над розробкою антени SENCITY Rail ACTIVE Rooftop, ми раді, що наш успіх у вдосконаленні антенної технології був визнаний у галузі. І McLaren Application, і HUBER+SUHNER поділяють прагнення до вдосконалення залізничних рішень, доступних для операторів, і ми з нетерпінням чекаємо на подальшу співпрацю в майбутньому».

Progressive Railroading є провідним журналом залізничної галузі Північної Америки та Європи. Кожен випуск, що виходить 12 разів на рік, містить інформацію про тенденції, технології та новини галузі, що охоплюють усі сфери залізничного ринку. Нагорода Reader's Choice Awards, за допомогою читачів видання, має на меті виділити іноваційні продукти та досягнення, які найкраще відповідають потребам залізничної галузі.

Більш детальну інформацію про SENCITY Rail ACTIVE Rooftop можна отримати на сайті виробника.

Компанія "Сімметрон-ЕК" є офіційним дистриб'ютором компанії HUBER+SUHNER на території України.