HUBER+SUHNER першою в світі представила безсвинцеве рішення для широкополосних SMA-роз'ємів.

 

Компанія HUBER+SUHNER пишається тим, що є однією з перших компаній у секторі електронного зв'язку, яка випустила безсвинцеве рішення для своїх радіочастотних (РЧ) SMA-роз'ємів. Ці екологічно чисті з'єднувачі вже доступні для замовлення через дистриб'юторську мережу.

Завдяки багаторічному досвіду в рішеннях для підключення, інтерфейс SMA від HUBER+SUHNER широко відомий на ринку і використовується в галузі зв'язку, оборони, авіації, випробувань і вимірювань, а також в інших промислових додатках. Тепер інженери компанії розробили революційне безсвинцеве рішення для з'єднувачів, яке може забезпечити такий самий рівень електричних характеристик, як і звичайні з'єднувачі. Механічні властивості також підтримуються на не менш високому рівні, зокрема щодо характеристик з'єднаннь, а кількість гарантованих циклів з'єднування залишається безкомпромісною. Нові роз'єми мають широкосмуговий діапазон частот до 18 ГГц, відмінні зворотні втрати, високу механічну міцність і сумісні з PC3.5 і SK.

Відомо, що свинець додають в сплави, з яких виготовляють роз'єми для поліпшення їх оброблюваності і як елемент стружколома. При неправильному поводженні з ним і в необмеженій кількості використання, він може бути токсичним та мати згубний вплив на здоров'я людини та навколишню екологію. Тому вже існують європейські законодавчі норми, які обмежують його використання та викид у продуктах та в навколишнє середовище. Серед них Директива ЄС RoHS (2011/65/EU), яка стосується обмеження використання небезпечних речовин для електронних компонентів, та EU REACH (EC) No 1907/2006, яка стосується речовин, що використовуються в електроніці. Остання директива включає свинець як «речовину, що викликає «дуже серйозне занепокоєння в застосуванні» (SVHC). Відповідно, роз'єми з надмірним використанням свинцю (особливо азійського походження) скоро будуть мати проблеми з сертифікацією у виробах в країних ЕС, США та спільноті NATO. Тому за безсвинцевими рішеннями в царині виробництва SMA-роз'ємів беззаперечне майбутнє.

Впроваджуючи безсвинцеве рішення для з'єднувачів SMA, компанія HUBER+SUHNER залишається на кілька кроків попереду ринку та конкурентів, й вже зараз повністю виконує всі аспекти цих доволі прискіпливих правил. Як надійний технологічний партнер, компанія вже надає свої безсвинцеві рішення високотехнологічним галузям, які покладаються на високу продуктивність, доступність і продукти з довгостроковою функціональністю, а також турбуються та забезпечують здоров'я та безпеку своєї робочої сили, клієнтів і навколишнього середовища.

Більше про безсвинцеві рішення HUBER+SUHNER можна прочитати на сайті компанії.

Нагадуємо, що компанія "Сімметрон-ЕК" є офіційним дистриб'ютором продукції HUBER+SUHNER на території України.