Kontakt Chemie отримав срібну нагороду EcoVadis SILVER за безпеку та екологічність своїх продуктів.


CRC Industries – провідний світовий виробник спеціальних продуктів і рецептур для професіоналів з технічного обслуговування та ремонту, а також майстрів своїми руками, тепер має срібну медаль EcoVadis. Це знак визнання зусиль компанії у сфері корпоративної, соціальної та екологічної відповідальності та іноваційного розвитку. Команди CRC по всьому світу працювали разом, щоб забезпечити це значне оновлення рівня визнання усього лише за 12 місяців – в минулому рейтингу '2022 компанія була третьою, з бронзовою нагородою EcoVadis Bronze.

«Як глобальна компанія та лідер ринку, CRC вже давно дотримується набору твердих принципів роботи в дослідженнях та випуску продукції, які включають екологічні, соціальні та управлінські міркування. Ми раді, що можемо поділитися успіхами нашої роботи зі світовою спільногтою на конкурсі EcoVadis» – сказала Мішель Руднік, директор із питань глобального регулювання CRC Industries. «Ми також дуже пишаємося визнанням за цю роботу срібною медаллю сертифікації від EcoVadis, найбільшого в світі та найнадійнішого постачальника рейтингів екологічної стійкості бізнесу» (сертифікат EcoVadis Silver можна завантажити з веб-сайту www.crceurope.com). CRC Industries Europe продовжує інвестувати та розвиватися як відповідальний розробник та виробник спеціальної хімічної продукції, екологічно дружньої до споживачів та навколишнього середовища. 

Напарикінці 2024 році компанією буде запущено продуктова платформа, присвячена науково обґрунтованим стандартам та екологічним критеріям безпеки споживачів під брендом Green Force®. Лінійка Green Force® — це екологічно орієнтована платформа, яка об’єднує продукти, що відповідають зростаючим потребам клієнтів в якісних та безпечних продуктах, які зменшують вплив на навколишнє середовище та покращують безпеку користувачів, забезпечуючи при цьому преміальну якість і високу продуктивність, яку клієнти очікують від продукції під брендом Kontakt Chemie.

Продукти Green Force® пройшли перевірку на відповідність суворим науковим критеріям, які забезпечують повну довіру користувачів і прозорість, на відміну від деяких конкурентів. Лінійка цих продуктів не визнає компромісів з екологією та впливом на споживача, вони мають найжорсткіші сертифікати, які можна перевірити, а твердження про їх повну безпеку засновані на доказах. Партнери та кліенти компанії СRC по всьому світу, що застосовують в роботі продукцію компанії, можуть бути стовідсодково впевнені – при виробництві продукції Kontakt Chemie на європейських фабриках немає місце ніяким компромісам стосовно якості, екологічності та захисту споживача від можливого впливу. Саме тому промислова хімія для електроніки від Kontakt Chemie - це взірець якості, екологічності та безпечності, якою і повинна бути продукція світового лідера галузі.

Компанія "Сіметрон-ЕК" є офіційним дистриб'ютором усієї продукції Kontakt Chemie на території України.

Остерігайтеся підробок, котрафактів та "аналогів" невідомого походження, які заполонили ринок. Обов'язково вимагайте сертифікати якості, оскільки промислова хімія, у разі недоброякісних підробок, може зашкодити користувачеві.