Турецька компанія TTAF оновила лінійки мілітари-роз'ємів, джгутів та кабельних збірок.

  

Турецька компанія TTAF є визнаним світовим виробником роз'ємів, шлейфів, джугіт та кабельних збірок, в тому числі у спеціальних та мілітарі виконаннях. Можна впевнено стверджувати, що в багатьох продуктах за якістю та виконанням продукція компанії TTAF не поступається аналогам провідних американських, європейських та китайських виробників. Зокрема, це стосується продукції спеціального призначення спрямованої на постачання до висококваліфікованих військових, цивільних і промислових застосувань для ракетних і радарних систем, телекомунікацій, авіаційних технологій і залізничних додатків.

Ці продукти створені для роботи в складних умовах високої вологості, забруднених середовищах, й розраховані на тривалий термін служби без обслуговування, витримування в умовах надвисокого вакууму, тиску, термічних, вібраційних та теплових навантаженнь.

Обзорний каталог продукції ТУТ

Каталог Connector Solutions

Більше інформації на сайті виробника: промислові серії,  серії для спеціального застосування.

Компанія "Сімметрон-Україна" є офіційним дистриб'ютором компанії TTAF на території України. Всі лінійки (в т.ч. продукція спеціального призначення) мають дозвіл для експорту в Україну.