Компанія Würth Elektronik розширює асортимент коаксіальних роз'ємів.

  

Роз’єми серії SMA спеціально розроблені для частотного діапазону до 18 ГГц із опором 50 Ом. Завдяки технології різьбового з’єднання вони ідеально підходять як лінії передачі даних у середовищах із сильною вібрацією. Вони сертифіковані як стандартний інтерфейс згідно стандарту MIL-STD-348 і характеризуються надзвичайно складними технологіями виробництва (фрезерування на станках з ЧПУ з точністю до 0,003 мм, позолочені контакти).

Нові доповнення до асортименту також включають перегородкові роз’єми SMA та RPSMA з технологією різьбових з’єднань, прямий роз’єм, також зі звичайною та зворотною полярністю, роз’єми THT та кінцеві роз’єми для монтажу на верхній кромці друкованої плати – усі вони мають клас захисту IP67. Новинки також включають прямокутний SMA-адаптер WR-ADPT і серію варіантів кабельного штекера RPSMA з різними типами кабелю (RG174/U, RG-178/U, RG316/U), кожен стандартної довжини 152 мм та 305 мм.

Усі артикули роз’ємів доступні зі складу Würth Elektronik у Німеччині. Компанія також пропонує послуги монтажу під замовлення.

Також компанія Würth Elektronik розширила свій асортиментний ряд коаксіальних кабелів і з’єднувачів кабельними роз'ємами серії N-Type, які відповідають вимогам MIL-STD-348 з опором 50 Ом. Це роз’єми для під’єднання до друкованої плати доступні у прямій і кутовій версіях THT або у вигляді фланцевих панельних роз’ємів із 4 отворами з круглою опорою чи чашкою для пайки. Крім попередньо зібраних кабелів, окремі кабельні з’єднання цієї серії також доступні для монтажу під замовлення на заводі виробника.

Коаксіальні з’єднувачі Würth Elektronik цієї серії придатні для використання поза приміщеннями або в суворих умовах, наприклад, у базових радіостанціях, розподільниках сигналу, системах GPS, та системах в агресивному середовищі (наприклад, корабельних антенах). Це саме те застосування, для якого продукти цієї серії N-Type й були розроблені. Доступні як гвинтові з’єднання роз’ємів THT, так і з’єднання для монтажних пакетів з класом захисту IP67. Позолочені контакти THT мають підвищену корозійну стійкість порівняно зі стандартними лудженими роз’ємами, а позолочений центральний контактний матеріал із фосфорної бронзи навіть зменшує вартість компонентів порівняно з берилієво-мідними, які використовуються в інших моделях.

Компанія Würth Elektronik також пропонує різні кабельні збірки, включаючи серії з подвійним екрануванням Low Loss 195 і Low Loss 200, які сумісні з LMR195/200 або CFD195/200. Наприклад, кабель RG316 з оболонкою з FEP стійкий до масел, хімічних речовин і атмосферних впливів і може використовуватися при робочих температурах від -55 до +165°C. Різноманітні кабельні з’єднувачі N-Type призначені для швидкого монтажу кабельних вузлів в польових умовах. Надійне гвинтове з'єднання досягається без інструментів за допомогою накидної гайки з рифленою головкою. Гніздо перегородки IP67 і RG178 також підходить для мікрокоаксіальних кабелів (1.3, 1.32 і 1.37). Нові коаксіальні продукти від Würth Elektronik також включають адаптери N-Type до SMA, необхідні для розширення з’єднання та адаптації радіочастотних інтерфейсів або тестового обладнання.

Всі нові коаксіальні роз’єми, як і всі продукти в каталозі Würth Elektronik Electromechanics 2023, вже доступні зі складу компанії в Німеччині. Також є можливість замовлення безкоштовних зразків.

Більш детальну інформацію можна отримати в розділі "Комутація та кабель" або на сайті компанії Würth Elektronik.

Компанія "Сімметрон-Україна" є ексклюзивним дистриб'ютором в Україні усієї лінійки продукції Würth Elektronik.