Концерн Huber+Suhner AG купує антенний підрозділ компанії Kathrein SE Germany.

Компанія HUBER+SUHNER AG розповсюдила офіційну заяву з приводу придбання підрозділу з виробництва антен компанії Kathrein SE Germany​. Зокрема, в ньому зазначається наступне:

Після придбання бізнесу з виробництва антен у компаніїї Kathrein SE Germany, компанія HUBER+SUHNER AG представила ринку оновлену лінійку своїх продуктів, що включають також нові моделі. Повна документація для всіх колишніх антен Kathrein тепер доступна на сайті нашої компанії, і наявні клієнти можуть отримати до неї доступ так само, як і для антен HUBER+SUHNER. Колишні клієнти компанії Kathrein, зокрема залізничні проекти, можуть бути впевнені, що отримають той самий рівень бездоганного обслуговування, що й раніше, включаючи рівень якості, наявність продуктів і терміни доставки. «Сінергія залізничних лінійок Kathrein і HUBER+SUHNER - це ідеальне поєднання взаємодоповнюючих продуктів» - заявив Даніель Монтаньєзе, головний менеджер із продукції залізничних антен HUBER+SUHNER. «Об’єднаний портфель тепер охоплює всі можливі радіочастотні (RF) сервісні програми для потреб залізниці - від VHF, TETRA, GSM-R і, звичайно, стільникового зв’язку 2G-3G-4G-5G, до Wi-Fi у конфігураціях SISO, MIMO та Multiple MIMO. У поєднанні з широкою пропозицією проводних, кабельних, радіочастотних і волоконно-оптичних технологій, компанія HUBER+SUHNER тепер може задовольнити всі потреби підключеної мобільності для залізничної галузі - від електрики, до оптоволокна».

Дуже важливо, що і HUBER+SUHNER AG, і Kathrein SE Germany є лідерами світових інновацій у сегменті залізничних антен протягом останніх десятиліть. Нашою спільною найновішою розробкою є нова дахова антена SENCITY Rail, яка сумісна з усіма глобальними навігаційними супутниковими системами - GPS, GLONASS, BEIDOU та GALILEO. Пан Монтаньєзе додав: «Ця нова антена SENCITY Rail ще раз підтверджує нашу постійну відданість інноваціям. Наші залізничні клієнти можуть розраховувати на консолідований асортимент високоякісних рішень, які супроводжуються технічною підтримкою від наших відданих інженерів. Портфоліо HUBER+SUHNER для підключення до залізниць зараз включає антени для застосування на даху, біля колії, у вагонах і між вагонами, рішення для проводів і кабелів, а також волоконно-оптичних систем, таких як добре відомий на залізниці кабель серії RADOX, кабелі та міжвагонні перемички з вогнестійкою волоконною оптикою. Тепер глибина нашого продуктового портфеля відповідає всім запитам, потребам та прискіпливим вимогам клієнтів у широкому діапазоні залізничних транспортних засобів - від високошвидкісних поїздів та локомотивів, до метро, тролейбусів та трамваїв».

Компанія "Сімметрон-Україна" є офіційним дистриб'ютором концерну Huber+Suhner AG на території України.