Презентована оновлена лінійка силових дроселів від Würth Elektronik

Найвища ефективність, самий широкий діапазон робочих температур.

Дроселі серії WE-MAPI

Сьогодні дроселі серії WE-MAPI - одні з найбільш мініатюрних в світі дрітяних силових дроселів з металевого сплаву. Їх характеризує високий струм насичення, висока магнітна проникність та низький омічний опір. Нещодавно ця лінійка поповнилася дроселями типорозмірів 5020 і 5030, а також моделлю 4020HT. Модуль WE-MAPI 4020HT - нова родзинка цієї серії, єдина в своєму класі, здатна працювати в діапазоні робочих температур від -55 до + 150 ° C. Більш того, на змінному струмі у даного дроселя втрати в обмотці на 55% нижче, ніж у представлених на ринку аналогів.

Результати сертифікаційних випробувань на відповідність стандарту AEC-Q200 показали, що силові дроселі цієї серії також прекрасно підходять для використання в мобільних пристроях. Вони працездатні при температурах від -40 до + 125 ° C. Всі дроселі серії WE-MAPI вражають своїм струмом насичення, який в чотири рази перевершує струми насичення аналогів подібних розмірів, представлених на ринку. Запорука успіху серії WE-MAPI - в інноваційному підході і високоякісному виконанні модулів. Котушка, виготовлена ​​з емалійованого мідного дроту, надійно вбудована в металлопорошкових сплав. Така гібридна сполучна система сприяє зниженню термічного старіння компонента. Дроселі серії WE-MAPI виготовляються без використання зварювання або пайки, тому у них немає потенційно слабких та критичних точок. Відмова від кліпс на користь Ni / Sn-контактних поверхонь робить (встановлення за допомогою автоматизованої SMT-збірки) силові дроселі WE-MAPI ідеально компланарними і дозволяє істотно скоротити простір у виробі, який вони займають. Їх самоекрануюча конструкція забезпечує прекрасну електромагнітну сумісність. Великий максимально допустимий струм, малі втрати в котушці, низький рівень саморозігріву й відмінна температурна стабільність - всього цього компанії Würth Elektronik вдалося домогтися в новій оптимізованій конструкції дроселів серії WE-MAPI.

Завдяки надзвичайно малим габаритам, дроселі серії WE-MAPI ідеально підходять для використання в високоефективних системах живлення та пристроях з жорсткими просторовими обмеженнями. Наприклад, в джерелах живлення для пультів управління і інших мобільних пристроїв, DC / DC-перетворювачах для блоків живлення з великими вихідними струмами, DC / DC-перетворювачах для живлення FPGA-матриць і PoL-перетворювачів. Вони також ідеально підходять для використання в материнських платах і графічних адаптерах, в джерелах живлення ЦПУ / ОЗУ, а також в бездротових комунікаційних приладах. З європейського складу компанії Würth Elektronik доступні всі 15 типорозмірів серії WE-MAPI, без обмежень по мінімальній кількості. Компанія Würth Elektronik також пропонує безкоштовні зразки і комплекти для розробки, а також технічну підтримку та супровід проектів.