Würth Elektronik представляє високотемпературні котушки індуктивності для спецзастосуваннь.

 

                           

Компанія Würth Elektronik доповнює свою серію формованих силових індукторів високотемпературними версіями WE-MAPI та WE-LHMI. Нові котушки індуктивності можуть безперервно використовуватися при високих номінальних струмах в діапазоні температур від -55°C до +150°C.  Компоненти серії пройшли тестові випробування на термічне старіння протягом понад 1000 годин при температурі 200ºC і відповідають вимогам AEC-Q200.

Високі температури в котушках індуктивності з магнітним сердечником із сплаву заліза призводять до явищ термічного старіння. Часто деградація сердечника різко зростає, а ефективність падає. Все це може призвести до підвищеного самонагрівання компонента, що, у свою чергу, ще більш посилює термічне старіння. Поглиблюючи свою лінійку котушок індуктивності, компанія Würth Elektronik тепер пропонує силові котушки індуктивності, які не тільки не піддаються термічному старінню, але й не зазнають втрати продуктивності.

Ці силові індуктори можуть похвалитися низькими втратами, високою ефективністю, легкою конструкцією та низьким профілем корпусу. Їх висока пропускна здатність по струму і здатність витримувати високі піки перехідного струму можуть бути використані в таких додатках, як перетворювачі постійного струму для великих струмів в джерелах живлення або в програмованих вентильних матрицях (FPGA), перетворювачів точки навантаження (POL) або блоків живлення процесора/оперативної пам'яті. Крім того, ці високотемпературні лінійки призначені для роботи в радіо- та телекомунікаційній апаратурі, що працює в несприятливий умовах оточуючого середовища, або в екстремальних температурних режимах. Також компонети ціх лінійок сертифіковані за протоколом AEC-Q200 для роботи в апаратурі спецзастосуваннь.

Високотемпературні версії WE-MAPI та WE-LHMI вже доступні для відвантаження з європейського складу компанії Würth Elektronik. Для розробників доступні безкоштовні зразки.

Компанія "Сімметрон-ЕК" є ексклюзивним дистриб'ютором усіє продукції компанії Würth Elektronik на території України.