Компанія Würth Elektronik презентує каталог новинок '2022! (Скачати)

Würth Elektronik представляє свої нові продукти

Каталог новинок '2022 (скачати)

Компанія Würth Elektronik поповнила лінійку своєї продукції катушками індуктивності, силовими трансформаторами, радіочастотними компонентами та сигнальними трансформаторами, оптоелектронікою, а також силовими модулями MagI³C. Трансформатори для систем керування батареями та світлодіоди UV-A – це лише деякі з основних моментів.

Нова серія продуктів включає трансформатор WE-BMS для систем керування батареями, який ідеально підходить для використання в системах накопичення енергії, електровелосипедах або електросамокатах завдяки гальванічній розв'язці 4300 В постійного струму / 1 хв, високій робочій напрузі до 1000 В постійного струму і вбудованим фільтруючим дроселям.

Доповненнення лінійок також включають нові силові модулі MagI³C, нові розміри дроселів серії WE-XHMI, а також антени з багатошаровими мікросхемами WE-MCA, для яких Würth Elektronik також пропонує послугу узгодження та визначення характеристик антен.

Оптоелектроніка
Підрозділ Optoelectronics компанії Würth Elektronik також презентує новинки: представлено світлодіод UV-A у плоскому стандартному корпусі PLCC2 - WL-SUTW - який можна використовувати в лампах УФ-освітлення чи підсвічування, або для датчиків. Також новинка – світлодіоди UV-C серії WL-SUMW для стерилізації.

Асортимент семисегментних дисплеїв також розширився: Würth Elektronik тепер має моделі WL-S7DS та WL-T7DS надійних дисплейних модулів у версіях SMT та THT у своєму асортименті.

Усі компоненти, що представлені в каталозі нової продукції, вже доступні зі складу в Німеччині! Würth Elektronik безкоштовно надає клієнтам зразки всього асортименту для прототипування.