Würth Elektronik розширює сімейство MagI³C VDMM версіями на 36 В

     

Каталог MagI3C Power Modules

Мануал по застосуванню (FAQ)

Нове покоління модулів живлення MagI³C VDMM: понижуючі мікромодулі тепер охоплюють усі напруги для шин від 3,3 В до 24 В. Застосування передбачені для перетворювачів точок навантаження або для прямого підключення до 24 В шин живлення. Ультра широкий діапазон вхідної напруги до 36 В робить MicroModule стійким до перепадів напруги на шині 24 В. MicroModule було оптимізовано для застосування в проектах з обмеженим простором, тому вони поставляються в компактному корпусі LGA-8. Вихідна напруга регулюється в діапазоні від 1 В до 6 В при силі струму до 0,3 А.
     Серія MagI³C-VDMM є явним фаворитом для заміни лінійних регуляторів напруги. Сфери застосування включають живлення інтерфейсів, мікроконтролерів, мікропроцесорів, DSP і FPGA. Завдяки невеликому розміру та високому ККД (до 87%) вони особливо вдало підходять для використання в мобільних пристроях і пристроях з живленням від батарей. Для економії енергії модуль живлення можна перевести в сплячий режим за допомогою додаткового контакту. Компанія Würth Elektronik провела власні лабораторні випробовування на відповідність і встановила, що випромінювані і кондуктивні перешкоди від модулів є нижчими за межі стандарту ЕМС EN55032/CISPR32 класу B.

Новий мікромодуль сімейства MagI³C-VDMM вже доступний на нашому Київському складі. Можна запросити безкоштовні зразки (під проекти).