Omron

Електромеханічні, твердотільні і силові реле для комутації постійного струму, мікроперемикачі, кнопки, роз'єми різних застосувань, щілинні фотомікродатчики, датчики витрати і швидкості потоку газу, виконані за МЕМС-технологією, а також сенсорні датчики дотику та компоненти оптоволоконних мереж - такими високоякісними позиціями представлена виробнича програма японської компанії Omron Electronic Components.

Використовуючи власні наукові розробки та запатентовані технології, Omron розробляє та виробляє електронні компоненти, які відповідають високотехнологічним вимогам сучасного суспільства. Omron Electronic Components - один із світових лідерів у виробництві компонентів для медичної, промислової та побутової електроніки, електротехніки, робототехніки та автоматизації. Сьогодні продукцію компанії - реле, перемикачі, роз'єми або датчики можна знайти практично в кожному автоматизованому або цифровому пристрої, з якими ми стикаємося кожен день.

Компанія "Сіметрон-Україна" є офіційним дистриб'ютором продукції компанії Omron Electronic Components на території України.

 

Тактові кнопки Omron

Твердотільні реле Omron

Реле загального призначення Omron​