Принтер Alpha 140 Kurtz Ersa

Alpha 140 — ваше знайомство з 3D друком металом!

Принтер Alpha 140 від компанії Kurtz Ersa поєднує в собі останні аддитивні технології з дивовижною простотою використання та низькими операційними витратами.  Alpha 140 буде оптимальним вибором для невеликих та середніх компаній які хочу обійтися без дорогого інструментарію при виробництві металевих деталей. Надскладні за своєю структурую елементи можна виготовляти дуже швидко і з мінімальними витратами. Завдяки відкритій системі клієнт може самостійно налаштовувати параметри в залежності від виробничих потреб. Така свобода у налаштуваннях у свою чергу дозволяє використовувати різноманітні матеріали.

Alpha 140 став результатом співпраці між компаніями Laser Melting Innovations GmbH & Co. KG з міста Аахен та безпосередньо Kurtz Ersa. Фактично ця модель є чудовим взірцем 3D принтера для друку металом початкового рівня, що забезпечує ідеальне співвідношення вартості та продуктивності:

  • Простота. ВІдсутність складних та дорогих в обслуговувані компонентів системи.
  • Ціна. Невисока вартість принтера завдяки простій конструкції. При цьому зберігається 100% якості виробничого обладнання Kurtz Ersa.
  • Гнучкість. Можливість використовувати різноманітні матеріалів завдяки широким можливостям налаштування.

 

Однією з особливостей даного принтера є те, що лазер потужністю у 200 Вт завжди ідельно зафіксований під кутом у 90°. Це забезпечує найкращий результат друку.

 

Просте керування через інтуітивно зрозумілий інтерфейс:

 

Приклади матеріалів які можна використовувати: 

  • Нержавіюча сталь 1.4404;
  • Мартенситно-старіюча сталь 1.2709;
  • Алюмінієві сплави AlSi7Mg;
  • Сплави на основі нікелю типу IN625 або IN718;
  • Та багато інших (детальніше дивіться в технічному мануалі). 

​Рекомендована висота шару становить 30-90 μm.

 

Доступні опції:

Вбудований генератор азоту.

Для роботи вбудованого генератора азоту потрібне лише зовнішнє джерело стиснутого повітря. Під дією стиснутого повітря азот через мембрану проходить з одного балону до робочої камери де використовується для друку. Потім через фільтр повертяється до другого баллону. Таким чином відсутня необхідність у зовнішніх змінних балонах з азотом. Ті невелики витоки азоту, що будуть мати місце  легко поповнити з плином часу. Загалом система самодостатня і їй непотрібна зовнішня інфраструктура для забезпечення інертним газом.

 

Вбудована система очистки:

Вбудована система дозволяє очистити принтер не відкриваючи його кришку. Оператор за допомогою інтегрованих рукавиць та екстракційної трубки збирає залишки порошку в робочій зоні. Порошок потрапляє в спеціальний бункер і після просіювання може використовуватися знову. При цьому оператору не знадобляться засоби індивідуального захисту так як обладнання весь час лишається зачиненим.