Датчики вологості ґрунту Soil Scout

Найбільш інноваційні та продвинуті пристрої моніторингу стану ґрунтів

Soil Scout  це перша в історії система, яка дозволяє розташовувати будь-яку кількість повністю заглиблених бездротових датчиків, надаючи вам повне розуміння про стан землі в реальному часі. Це найсучасніше та найефективніше рішення з моніторингу ґрунту для професіоналів у сільському господарстві, догляду за спортивними аренами та полями для гольфу.

Використовуючи Soil Scout, сотні господарств по всьому світу більш ефективно впроваджують точне землеробство. Система дозволяє вивчати та контролювати умови ґрунту для оптимізації використання води та добрив. Поля для гольфу та спортивні арени використовують Soil Scout для покращення якості дерну та зменшення витрат на технічне обслуговування, використання хімічних речовин та споживання води.

Основна відмінність

Ви можете розмістити підземні бездротові датчики Soil Scout в обраних місцях за принципом «Встановіть і забудьте». На відміну від обладнання, яке стирчить із землі і потребує періодичного обслуговування та переміщення, підземні датчики можуть лишатися в землі впродовж всього року. Вони будуть зволожуватися і висихати, замерзати та відтаювати разом із ґрунтом. Soil Scout в режимі реального часу надасть вам точні дані про вологість, засоленість і температуру з того шару грунту, де справді відбувається ріст - кореневої зони. Онлайн-сервіс Soil Scout Monitoring Service дозволяє переглядати поточні та архівні дані про за допомогою інтуїтивно зрозумілого графічного інтерфейсу, чи то на мобільному, чи настільному комп’ютері.

Термін роботи від батареї (без заміни) становить 20 років

Датчик Soil Scout Hydra має надзвичайно тривалий термін служби батареї – до 20 років. Ці датчики не потребують технічного обслуговування, працюють повністю автономно в землі, і після встановлення система продовж багатьох років надає вам дані точних вимірювань без зайвих клопотів.

Швидко та легко встановити

Бездротовий датчик Soil Scout легко та швидко встановлюється. Просто зробіть одне заглиблення буром або лопатою. Датчики не заважають роботам на полі або газоні. Ви можете почати з кількох датчиків і додавати більше, відповідно до ваших потреб моніторингу ґрунту. Система масштабується як для малих, так і для великих площ. Датчики працюють автономно протягом усього терміну служби в землі і не потребують заміни батареї, оновлення програмного забезпечення або обслуговування.

Дані в реальному часі

Датчики Soil Scout вимірюють вологість ґрунту, температуру та засоленість та також передають дані із регулярними інтервалами на базову станцію і далі на наш хмарний сервер. Ви можете увійти до веб-служби моніторингу стану грунту в будь-який час і в будь-якому місці за допомогою смартфона, планшета або ноутбука.

Власна радіотехнологія

Soil Scout запатентував свою бездротову технологію. Вона надає датчикам можливість ефективно працювати в усіх типах ґрунтів шляхом автономної адаптації підземної антени до поточних умов ґрунту. Поєднуючи унікальну антену з настільки ж унікальним методом створення потужного радіосигналу, Soil Scout стає недосяжним для конкурентів за надійністю сигналу та терміну служби батареї.

 

Особливості

Швидко та легко встановити

Просто закопайте бездротові датчики в землю . Soil Scout — це єдине рішення серед датчиків ґрунту, яке можна встановлювати будь де — встановіть і забудьте!

Повністю підземний

Так як датчики не мають частин які знаходяться на поверхні, вони абсолютно убезпечені від сільськогосподарської техніки, диких тварин, вандалів/грабіжників, або спортсменів, в разі використання на спортивних аренах та стадіонах

Автономна робота датчика впродовж 20 років, без обслуговування 

Датчик здатен працювати під землею без обслуговування до 20 років – це найбільш ефективне рішення з точки зору витрат!

Стан ґрунту в реальному часі

При правильному розміщенні, датчики в режимі реального часу надсилають дані про різницю у вологості, температурі та засоленості в різних частинах поля, що в свою чергу дозволяє обробляти кожну зону індивідуально. Співробітники Soil Scout допоможуть вам вибрати найкращі місця для розтішування пристроїв.

Вимірювання на будь-якій глибині

Датчики Soil Scout можуть бути розміщені на різних глибинах, залежно від ваших потреб. Запатентована підземна бездротова технологія перевірена на глибині до 2-х метрів під землею .

Датчики не потребують наявності мережі мобільного зв'язку

Розташуйте датчики Soil Scout в будь-якому місці, де ви хочете контролювати ґрунт – незалежно від того, чи є там покриття мобільних операторів. Датчики автоматично підключаються до базової станції Soil Scout, яка централізовано передає всі дані в хмару через 4G/3G/2G.

Легко масштабувати

Контролбовану площу легко збільшити, просто додавши більше датчиків до системи – немає необхідності в складному приєднанні нових пристроїв, нових SIM-картах та інш.  

Один датчик для вологості, температури, засоленості

Датчик Soil Scout вимірює три типи даних ґрунту: вологість, засоленість та температуру. Він надає вам повноту інформації щодо поведінки ґрунту, дає можливість точного та обґрунтованого управління замість припущень та здогадок.

Web-панель

Візуалізує дані про вологість ґрунту, солоність і температуру інтуїтивно зрозумілим способам. Ви можете легко перевірити поточний стан, слідкувати за тенденціями, розпізнавати закономірності та порівнювати стан ґрунту на різних ділянках, будь-коли й у будь-якому місці за допомогою будь-якого пристрою з браузером.

 

Компоненти системи

Бездротовий датчик

Невеликий, надзвичайно міцний, бездротовий ґрунтовий сенсор, що може транслювати дані з глибин до 2-х метрів. Впродовж 20-ти років без заміни елементів живлення Hydra Scout погодинно вимірює та передає такі дані в мережу:
- відносна вологість;
- температура;
- електропровідність;
За допомогою власних алогритмів та сервісу Soil Scout Hub Monitoring початкові дані конвертуються в звичні показники вмісту вологи, температури і засоленості ґрунту.

Сервіс та моніторинг

На сервері відбувається перевірка та застосовуються корегування до вхідних поки що необроблених даних. Інтерфейс користувача полегшує аналіз даних і одночасно дозволяє керувати обладнанням. Є можливість отримувати повідомлення про виняткові ситуації на е-mail, також можна налаштувати експорт даних у реальному часі через API.

 

Базова станція

Базова станція за допомогою антени отримує сигнали від сенсорів Hydra Scout та вигружає дані до серверу Soil Scout Hub за допомогою стільникового модему. Монтується на мачту або будівлю. Забезпечує покриття на відстані до 500-т метрів. Тип антени обирається в залежності від особливостей місцевості. Кожна базова станція може приймати дані від 1000-чі сенсорів.

Дублікатор сигналу (опція)

Коли пряма передача від сенсора до базової станції неможлива внаслідок великої відстані або особливостей рельєфу, використовують Повторювач (дублікатор) з живленням від фотоелементів. Він здатен передавати сигнал в радіусі 5-10 км.

 

Переваги

З точними даними про у реальному часі ви більше не залежите від неякісних прогнозів погоди, моделей випаровування (ET) або наземних спостережень і ручних зондів, які погано корелюють з умовам росту кореневої зони. Тепер ви можете приймати кращі рішення для точного землеробства! Деякі з ключових переваг:

Сільське господарство

Бездротові датчики ґрунту Soil Scout дозволяють підвищити прибутковість за рахунок покращення виробництва сільськогосподарських культур та ефективнішого використання полів. Нарешті, побачивши та зрозумівши, що відбувається під землею, ви можете зменшити витрати на зрошення, та оптимізувати витрати на добрива та хімічний захист рослин.

See How to Improve Crop Yield by Optimizing Soil Moisture

Поля для гольфу

Підземний моніторинг ґрунту допомагає покращити якість дерну для гольфу, мінімізувати коливання зволоженості та довше підтримувати оптимальні умови гри. 

Read How Meadow Club Benefits from Wireless Soil Sensors

 

Спортивні арени

Дані про грунт дозволяють оптимізувати ріст трави та налаштувати жорсткість поля, щоб мінімізувати травми атлетів. До того ж ви можете оптимізувати витрати на технічне обслуговування, зменшуючи використання води та уникаючи вимивання добрив.

Learn About the Financial Benefits of Underground Soil Data