Паяльна станція Ersa i-CON TRACE

 

Каталог

Паяльна станція Ersa i-CON TRACE - перша в світі паяльна станція з підключенням до мережі. Завдяки вбудованим інтерфейсам WLAN, Bluetooth і мережевій карті, станція може бути повністю інтегрована навіть у технологічні процеси, контрольовані MES-системою управління виробництвом (Manufacturing Execution System), що робить весь процес ручної пайки простежуваним і документованим.

Ключові технологічні можливості Ersa i-CON TRACE

  • Можливість повної інтеграції в мережу

i-CON TRACE - перша на ринку паяльна станція, спеціально розроблена та призначена для використання в цифровому мережевому оточенні для повного оперативного контролю (простежуваністю) за ручною пайкою. З вбудованими інтерфейсами WLAN, Bluetooth і розширюваною мережевою картою, станція володіє вражаючими можливостями щодо інтеграції в мережу. Робоче програмне забезпечення Ersa TRACE COCKPIT доступне для безкоштовного завантаження з сайту виробника і встановлюється один раз, централізовано, на сервері клієнта. Після інтеграції паяльної станції в корпоративну мережу всі мобільні пристрої в цій мережі можуть отримати до неї доступ і взаємодіяти через веб-браузер. Цю систему можна маштабувати до необхідної замовнику кількості станцій у виробничому ланцюжку. Ще одна суттєва перевага дана підходу - концепція зв'язку через сервер істотно спрощує управління окремими станціями по мережі: централізовано, з одного комп'ютера, можна оновлювати мікропрограми та інтервали калібрування, виконувати багато інших завдань і здійснювати моніторинг.

  • Комплексне подключення до MES-системи

Уже сьогодні зрозуміло, що повне документування даних технологічних процесів - ключова особливість майбутнього електротехнічного виробництва. Станції i-CON TRACE закривають останній недолік, пов'язаний з ручною пайкою, і можуть бути повністю інтегровані в технологічні процеси, що ведуться під контролем MES-системи. Наприклад, запис всього завдання на пайку може бути завантажений у файл бажаного формату і збережений в системі управління більш високого рівня. Компанія Kurtz Ersa працює над тим, щоб клієнтам незабаром була доступна опція обміну даними в режимі реального часу між паяльною станцією i-CON TRACE і MES-системою клієнта.

  • Прослідковуваність

Певні завдання на пайку можуть назначатися централізовано кожній паяльній станції - через MES-систему, персональний комп'ютер або мобільний пристрій. Всі необхідні параметри, такі як паяльне жало, що використовується, температура, тип припою та флюса, задаються централізовано кваліфікованим персоналом. Це значно підвищує надійність: кожен компонент паяється окремо, відповідно до своєї заданої специфікації. Оператор повністю концентрується тільки на процесі пайки, і ймовірність допустити помилку суттєво знижується.

  • Спрощення работи для персонала – паяємо, когда горить зелене світло "світлофорау" !

Концепція роботи з паяльною станцією, у якої є тільки вимикач і три світлодіоди, істотно відрізняється від експлуатації всіх її промислових аналогів з їх складними інтерфейсами, опціями налаштування та дисплеями. Робота персоналу значно спрощується. Компонент, тип жала, припій і флюс реєструються за допомогою ручного сканера. Таким чином, система вже "знає", коли всі вимоги для виконання заданого завдання виконані.

Світлодіодний інтерфейс буквально включає оператору зелене світло після нагрівання паяльного жала до заданої температури. Ефективна міра, яка гарантує, що пайка кожного з'єднання відбувається з застосуванням правильного матеріалу, при правильній температурі. Система виявляє будь-які помилки (наприклад, несправний нагрівальний елемент чи некоректне для даного компонента паяльне жало) і повідомляє про них оператору. Якщо всі параметри коректні, запускається процес пайки. Під час пайки станція i-CON TRACE записує всі дані процесу. Це означає, що кожен процес пайки точно документується і може бути простежений і проконтрольований.

  • Зміна жала за рекордно короткий час

Під різні завдання Ersa пропонує паяльні жала різноманітних форм і розмірів, включаючи спеціально спроектовані під особливі завдання клієнтів. Tip'n'Turn - запатентована концепція об'єднання нагрівального елемента і паяльного жала, яка дозволяє замінити жало за рекордно короткий час. Кожне жало оснащене байонетним замком, який разом з багатофункціональною підставкою дозволяє змінити його безпечно і надзвичайно швидко. Потрібно просто помістити паяльник в один з передбачених отворів і повернути його приблизно на 10° - і ви зможете зняти старе жало і встановити необхідне нове. Це можна зробити вручну без тримача, навіть у нагрітому стані.

 

 

  • Економіко-екологічні переваги

Завдяки додатку для смартфонів і планшетів станцію i-CON TRACE можна використовувати навіть без підключення до корпоративної мережі, як традиційну автономну паяльну станцію. Програма для керування паяльною станцією запускається на мобільному пристрої. Важлива інформація, наприклад встановлена і фактична температура, передається на пристрій через Bluetooth або WLAN і виводиться на екран, де ці параметри можна змінити.