COM Express Compact

 

Міжнарордний стандарт COM Express визначає сумісність між собою форм-факторів та сімейств для комп’ютерних модулів від різних виробників. В цьому стандарті компанія Kontron представляє наступні три сімейства (форм-фактори) комп'ютерів на модулі: Mini (84 x 55 мм), Compact (95 x 95 мм) та стандартний базовий Basic Type (125 x 95 мм).

Компанія Kontron має багаторічний досвід розробки надійних рішень на основі технології "комп’ютер на модулі". У поєднанні з великим досвідом і власними знаннями, підтримка від Kontron трьох форм-факторів COM Express надає додаткової переваги тим розробникам, які обирають ці рішення при розробці своїх додатків. Завдяки використанню узгоджених роз’ємів COM Express і реалізації функцій замінності, модулі Kontron легко замінюються та пропонують найбільшу гнучкість для клієнтів, що проектують вбудовані пристрої різного розміру. Як надійний партнер, Kontron надає всю необхідну сервісну підтримку, щоб допомогти клієнтам скоротити час виходу на ринок іх пристроїв та отримати конкурентну перевагу. Kontron є провідним парнером міжнародної інженерно-виробничої спільноти COM Express - інженери компанії беруть активну участь у розробках нових стандартів та є активними членами організації PICMG - консорціуму, який керує стандартами, сертифікатами та спільнотою COM Express.

Модулі COM Express Compact з займаємою площею всього 95 x 95 мм являють собою конструктиви початкового рівня для додатків, яким потрібен перехід від інших рішень малого форм-фактора до COM Express. Модулі цього сімейства мають "на борту" PCI Express, PEG та DisplayPort.

         

Каталог COM Express Mini Type 10

Product Configurator (Підбір)

 

COMe-cRP6 E2       NEW!  

Data Sheet

COM Express COMPACT TYPE 6  з процесорами Intel CORE 13-го покоління.

Технічні характеристики:

 • Пам'ять LPDDR5 об'ємом до 64 ГБ;
 • До 2,5 Гбит Ethernet з підтримкою TSN;
 • Додатковий вбудований твердотільний накопичувач NVMe;
 • Версії промислового класу.

Нові модулі COM-Express cRP6 на базі процесора Intel Core 13-го покоління (раніше мали назву Raptor Lake-P) забезпечують значний приріст продуктивності в порівнянні з попереднім поколінням і мають до 14 ядер "на борту" на базі високошвидкісної гібридної архітектури Intel.

Ці модулі мають важливі функції промислового рівня, такі як підтримка пам'яті з внутрішньосмуговим кодом виправлення помилок (IBECC), синхронізованих за часом обчислень Intel (Intel TCC), можливість підняття тимчасової мережі (TSN) та розширеної тимчасової підтримки. Модулі працюють у промисловому температурному режимі, в діапазоні від -40 до +85 °C. Всі ці функції ідеально підходять для додатків у таких вимогливих галузях, як промислова автоматизація, охорона здоров'я та сфера транспорту.

 

COMe-cAP6       NEW!  

Data Sheet

COM Express COMPACT TYPE 6  з процесорами Intel CORE 12-го покоління.

Технічні характеристики:

 • Памя'ть LPDDR5 до 64 ГБ;
 • До 2,5 Гбіт Ethernet;
 • Підтримка чотирьох незалежних дісплеїв;
 • Додатковий вбудований твердотільний накопичувач NVMe.

Модуль COMe-cAP6 - це нова розробка в сімействі COM Express з компактними розмірами 95x95 мм. Сам модуль був розроблений, зокрема, для додатків у роздрібній торгівлі, іграх, а також у галузі промислового Інтернету речей. Модуль оснащений потужним TDP від 15 до 45 Вт, 14 ядрами до 20 потоків (threads) і має 64 ГБ пам'яті LPDDR5 (Rugged Memory) для використання в особливо складних промислових середовищах. COMe-cAP6 підтримує широкодіапазонне джерело живлення 8,5–20 В, Ethernet до 2,5 Гбіт, здійснює підтримку чотирьох незалежних дисплеїв (до 8 КБ) та має додатковий твердотільний накопичувач NVME ємністю до одного терабайту.

 

COMe-cTL6 (E2)     NEW!  

Data Sheet

COM Express COMPACT TYPE 6  з процесорами Intel CORE / CELERON 11-го покоління.

Технічні характеристики:

 • До 48 ГБ пам'ті DDR4 (16 ГБ пам'яті DDR4 memory down);
 •  До 2,5 Гбіт Ethernet з підтримкою TSN;
 • Додатковий вбудований твердотільний накопичувач NVMe;
 • Версії промислового класу.

Модулі COMe-cTL6 (E2) дозволяють використовувати до 48 ГБ пам'яті DDR4. Опціонально вони доступні зі швидким твердотільних накопичувачів NVMe, які вперше представлені в компактному форматі. Ці нові COMe також ідеально підходить для суворих умов експлуатації у промислових умовах. Тому в цьому сімействі доступні модулі, які можна використовувати в діапазоні температур від -40°C до +85°C. Завдяки припаяній основній пам'яті (memory down) об'ємом до 16 ГБ DDR4 вони забезпечують ще більшу надійність порівняно з модулями для комерційного застосування.

 

COMe-cWL6 (E2S)     NEW!  

.

Data Sheet

COM Express COMPACT TYPE 6 з процесорами Intel CORE / CELERON 8-го покоління.

Технічні характеристики:

 • До 48 Гб пам'яті DDR4 (16 Гб пам'яті DDR4 memory down);
 • Додатковий вбудований твердотільний накопичувач NVMe;
 • Версії промислового класу;
 • Система безпеки Kontron APPROTECT на базі Wibu Systems CodeMeter.


Нові модулі Kontron COMe-cWL6 (E2S) дозволяють використовувати до 48 ГБ пам'яті DDR4. Опціонально вони доступні зі швидким твердотільних накопичувачів NVMe, вперше в компактному форматі. Ці нові COMe також ідеально підходить для суворих умов експлуатації у промислових умовах. Тому в цьому сімействі доступні модулі, які можна використовувати в діапазоні температур від -40°C до +85°C. Завдяки припаяній основній пам'яті (memory down) об'ємом до 16 ГБ DDR4 вони забезпечують ще більшу надійність порівняно з модулями для комерційного застосування.

Модуль COMe-cWL6 (E2S) ідеально підходить як потужний наступник існуючих рішень Kontron попередніх сімейств, оскільки він бере на себе всі їхні функції, але робить це швидше і більш ефективно. Типові сфери застосування сімейства включають зв'язок, цифрові вивіски, професійні ігри та розваги, медичну візуалізацію, спостереження та безпеку, промислові периферійні обчислення, а також управління промисловими підприємствами, машинами та роботами на рівні цеху та/або диспетчерської.

Нові модулі COMe-cWL6 (E2S) підтримують рішення безпеки Kontron APPROTECT на базі Wibu-Systems CodeMeter. Програма ліцензування продуктів Kontron APPROTECT також дозволяє використовувати нові бізнес-моделі, такі як оплата за фактом використання (простий не оплачується) або пробні версії з погодинною оплатою.

 

COMe-cEL6 (E2)      NEW!  

Data Sheet

COM Express COMPACT TYPE 6  з процесорами сімейств Intel ATOM X6000E, PENTIUM та CELERON.

Технічні характеристики:

 • Низьке енергоспоживання: рішення форм-фактора з оптимізацією продуктивності/ват (performance/watt optimized);
 • До 32 ГБ пам'яті DDR4-3200 через 2 роз'єми SODIMM (внутрішньосмугове ECC);
 • Підтримка трьох дисплеїв;
 • 6 ліній PCIe 3.0;
 • До 4 портів USB 3.1/2.0, 4 портів USB 2.0, 2 порти SATA, флеш-пам'ять eMMC;
 • 1GbE (опційно 2,5GbE) з підтримкою TSN;
 • Температура промислового класу.

Компактний модуль COMe-cEL6 COM Express Type 6 має широкі можливості масштабування і охоплює весь спектр процесорів Intel x6000, що вбудовуються, з підтримкою Інтернету речей. Портфоліо COMe-cEL6 варіюється від оптимізованої за вартістю двоядерної версії Intel Celeron (2x 1,2 ГГц з TDP 6 Вт), розробленої для енергочутливих додатків, до швидкісних чотириядерних версій Intel Atom (4x 1,9 з TDP 12 Вт).

Користувачі отримують вигоду від значно покращеної обчислювальної продуктивності, вражаючого співвідношення продуктивності на ватт (performance/watt optimized) і довгострокової доступності, властивої всім рішенням Kontron, що вбудовуються.