COM Express Mini Type 10

 

Міжнарордний стандарт COM Express визначає сумісність між собою форм-факторів та сімейств для комп’ютерних модулів від різних виробників. В цьому стандарті компанія Kontron представляє наступні три сімейства (форм-фактори) комп'ютерів на модулі: Mini (84 x 55 мм), Compact (95 x 95 мм) та стандартний базовий Basic Type (125 x 95 мм).

COM Express Type 10 у форм-факторі Mini (84 x 55 мм) добре підходить для вимог і продуктивності сегментів ринку для вбудованих пристроїв, коли є необхідність забезпечувати ультрамалі рішення.

Компанія Kontron має багаторічний досвід розробки надійних рішень на основі технології "комп’ютер на модулі". У поєднанні з великим досвідом і власними знаннями, підтримка від Kontron трьох форм-факторів COM Express надає додаткової переваги тим розробникам, які обирають ці рішення при розробці своїх додатків. Завдяки використанню узгоджених роз’ємів COM Express і реалізації функцій замінності, модулі Kontron легко замінюються та пропонують найбільшу гнучкість для клієнтів, що проектують вбудовані пристрої різного розміру. Як надійний партнер, Kontron надає всю необхідну сервісну підтримку, щоб допомогти клієнтам скоротити час виходу на ринок іх пристроїв та отримати конкурентну перевагу. Kontron є провідним парнером міжнародної інженерно-виробничої спільноти COM Express - інженери компанії беруть активну участь у розробках нових стандартів та є активними членами організації PICMG - консорціуму, який керує стандартами, сертифікатами та спільнотою COM Express.

Модулі COM Express Mini Type 10 призначені для створення енергозберігаючих комп'ютерів-на-модулях з високопродуктивною технологією x86. Вони мають надмініатюрний розмір та займають площу розміром з кредитну картку – всього 55 x 84 мм. Ці надмаленькі міні-модулі доступні з підключенням виводів Type 10.

        

Каталог COM Express Mini Type 10

Product Configurator (Підбір)

 

COMe-mRP10 (E2)     NEW!  

Data Sheet

COM Express MINI TYPE 10 з процесорами Intel CORE / PENTIUM 13-го покоління.

Технічні характеристики:

 • Пам'ять LPDDR5(x) об'ємом до 32 ГБ;
 • До 2,5 Гбіт Ethernet з підтримкою TSN;
 • Додатковий вбудований твердотільний накопичувач NVMe;
 • Версії промислового класу.

Нові модулі COM Express MINI TYPE 10 на базі процесора Intel Core 13-го покоління (раніше мали назву Raptor Lake-P) забезпечують значний приріст продуктивності в порівнянні з попереднім поколінням і оснащені до 14 ядрами на базі високопродуктивної гігієни. Ці модулі COM-Express надають розробникам важливі функції промислового рівня, такі як підтримка пам'яті з внутрішньосмуговим кодом виправлення помилок (IBECC), синхронізованих за часом обчислень Intel (Intel TCC), можливість створення тимчасової мережі (TSN). Також цей модуль має промислові температурні параметри роботи в діапазоні від -40 до +85 °C. Всі ці функції ідеально підходять для додатків у таких вимогливих областях, як промислова автоматизація, охорона здоров'я, транспортні системи.

 

COMe-mEL10 (E2)       NEW!  

Data Sheet

COM Express MINI TYPE 10 з процесорами серій Intel ATOM X6000E, PENTIUM та CELERON.

Технічні характеристики:

 • Низьке енергоспоживання - рішення форм-фактора з оптимізацією продуктивності та потужності;
 • До 16 ГБ пам'яті LPDDR4 (внутрішньополосний ECC);
 • 2 порти USB 3.1/2.0, 6 портів USB 2.0, USB-клієнт (додатково), 2 порти SATA, флеш-пам'ять eMMC;
 • 1GbE (опційно 2,5GbE) з підтримкою TSN;
 • Температурні параметри роботи промислового класу.

COMe-mEL10 (E2) — це модульна платформа розміром з кредитну картку, заснована на процесорах Intel Atom серії x6000, Pentium і Celeron. Діапазон продуктивності цих міні-модулів добре масштабується і охоплює весь спектр новітніх процесорів Intel, що вбудовуються, з підтримкою Інтернету речей. Сюди входять серія Intel Atom x6000, а також процесори Intel Pentium та Intel Celeron. Пропонується LPDDR4-4267 об'ємом до 16 ГБ, підтримка In-Band ECC залежить від можливостей конкретного обраного процесора.

Модулі цієї серії поєднують у собі найсучасніші можливості обробки зображень та графіки з великою обчислювальною потужністю в реальному часі в енергоефективному та стандартизованому міні-форм-факторі «комп'ютер-на-модулі» TYPE 10. Користувачі та розробники оцінять значно покращену продуктивності на ват (performance-per-watt) та довгострокову доступність (програма тривалої підтримки), властиву всім вбудованим рішенням Kontron. Також модулі COMe-mEL10 (E2) підтримують Windows 10, Linux і VxWorks 7.x.

 

COMe-mAL10 (E2) / COMe-m4AL10 (E2)

       

Data Sheet mAL10

Data Sheet m4AL10

COM Express MINI TYPE 10 з процесорами серій Intel ATOM E3900, PENTIUM та CELERON.

Технічні характеристики:

 • Низьке енергоспоживання - рішення малого форм-фактора з оптимізацією продуктивності та потужності;
 • COMe-mAL10 (E2): до 8 ГБ пам'яті DDR3L (ECC/без ECC);
 • COMe-m4AL10 (E2): до 16 ГБ пам'яті LPDDR4 (без ECC);
 • 2 порти USB 3.0/2.0, 6 портів USB 2.0, 2 порти SATA, флеш-пам'ять eMMC;
 • Температурні режими промислового класу.

Модулі COMe-mAL10 (E2) / COMe-m4AL10 (E2) — це платформа «Комп'ютер на модулях» розміром із кредитну картку, заснована на процесорах Intel Atom серії E3900, Pentium і Celeron. Сімейство модулів доступне у двох різних виконаннях: COMe-mAL10 (E2) використовує пам'ять DDR3L і є ідеальним вибором, коли необхідно ECC. COMe-m4AL10 (E2) оснащений пам'яттю LPDDR4, що забезпечує ще більшу швидкість передачі даних.

Діапазон продуктивності міні-модулів COM Express COMe-m(4)AL10 (E2) відрізняється високою масштабованістю і охоплює весь спектр новітніх процесорів Intel, що вбудовуються, з підтримкою Інтернету речей. Сюди входять процесори Intel Atom серії E3900, а також процесори Intel Pentium N4200 та процесори Intel Celeron N3350. Ці модулі доступні як у двоядерній, так і в чотириядерній конфігураціях.

Модулі поєднують у собі найсучасніші можливості обробки зображень та графіки з великою обчислювальною потужністю в реальному часі в енергоефективному та стандартизованому міні-форм-факторі «комп'ютер-на-модулі» TYPE 10. Користувачі отримують вигоду від значно покращеної обчислювальної продуктивності, що вражає співвідношення ват (performance-per-watt) і і довгострокову доступність (програма тривалої підтримки), властивої всім вбудованим рішенням Kontron. COMe-m(4)AL10 (E2) підтримує Windows 10 Enterprise, Windows 10 IoT, Linux та VxWorks 7.x.

 

COMe-mBT10

Data Sheet

COM Express MINI TYPE 10 з процесорами серій Intel ATOM E3800 та CELERON.

Технічні характеристики:

 • Серія Intel® Atom® E3800 та Celeron;
 •  Пам'ять DDR3L об'ємом до 4 ГБ (додатково ECC);
 • 1x USB 3.0, до 7x USB 2.0, флеш-пам'ять eMMC (опціонально), 2x SATA, SD-карта;
 • Виконання в комерційному та промисловому температурних режимах експлуатації.

Сімейство міні-комп'ютерних-модулів Kontron COMe-mBT10 COM Express (55 x 84 мм) з виводами TYPE 10 оснащено процесорами Intel Atom E3800 або Intel Celeron. У лінійку включено сім варіантів модулів, що забезпечують широку масштабованість: від одноядерного процесора Intel Atom (1,46 ГГц / 5 Вт TDP) з низьким енергоспоживанням для енергочутливих додатків до потужних чотириядерних процесорів Intel Atom (4 x 1,91 ГГц/10 Вт TDP) та Intel Celeron (4 x 2,42 ГГц/10 Вт TDP) у високопродуктивних додатках.

Нова HD-графіка Intel Gen 7, інтегрована в SoC, забезпечує в три рази більшу графічну потужність, включаючи підтримку DirectX 11, Open GL 3.1 і OpenCL 1.1 для двох незалежних дисплеїв з 1x DP++ (DP/HDMI/DVI) з роздільною здатністю до 2560x1 60 Гц та 1 одноканальний LVDS 18/24 біт з DPtoLVDS до 1920x1200 (і опціонально eDP). Нова технологія HD відео додатково забезпечує чудове відтворення відео і перегляд стереоскопічного 3D для повного занурення в роботу користувача. Модулі поставляються з опціями пам'яті даних: два інтерфейси SATA II 300 Мбіт/с або версія з додатковою пам'яттю eMMC (до 128 ГБ). Крім двох послідовних портів, вони включають надшвидкі інтерфейси USB 3.0, до семи інтерфейсів USB 2.0, Gigabit Ethernet, а також три лінії PCI-Express x1 другого покоління для додаткових розширень за бажанням замовника.