COM Express Basic Type 6

 

Міжнарордний стандарт COM Express визначає сумісність між собою форм-факторів та сімейств для комп’ютерних модулів від різних виробників. В цьому стандарті компанія Kontron представляє наступні три сімейства (форм-фактори) комп'ютерів на модулі: Mini (84 x 55 мм), Compact (95 x 95 мм) та стандартний базовий Basic Type (125 x 95 мм).

COM Express Basic Type 6 - це універсальний стандарт, який пропонує широкий спектр інтерфейсів вводу-виводу, включаючи інтенсивну підтримку графіки, інтерфейси цифрового дисплея (DisplayPort, HDMI) і надшвидкісний USB 3.0 для задоволення різноманітних вимог додатків різні сегменти ринку

Компанія Kontron має багаторічний досвід розробки надійних рішень на основі технології "комп’ютер на модулі". У поєднанні з великим досвідом і власними знаннями, підтримка від Kontron трьох форм-факторів COM Express надає додаткової переваги тим розробникам, які обирають ці рішення при розробці своїх додатків. Завдяки використанню узгоджених роз’ємів COM Express і реалізації функцій замінності, модулі Kontron легко замінюються та пропонують найбільшу гнучкість для клієнтів, що проектують вбудовані пристрої різного розміру. Як надійний партнер, Kontron надає всю необхідну сервісну підтримку, щоб допомогти клієнтам скоротити час виходу на ринок іх пристроїв та отримати конкурентну перевагу. Kontron є провідним парнером міжнародної інженерно-виробничої спільноти COM Express - інженери компанії беруть активну участь у розробках нових стандартів та є активними членами організації PICMG - консорціуму, який керує стандартами, сертифікатами та спільнотою COM Express.

Лінійка COM Express Basic Type 6 від контрон Kontron пропонує споживачам широкий асортимент продукції для модулів базового форм-фактора COM Express (125 x 95 мм), які відповідають визначенню контактів Type 6. Завдяки контактам Type 6 це сімейство може запропонувати USB 3.0 "на борту" і значно більше інтерфейсів виведення дисплея. Це робить його цікавим для різноманітних дисплеїв, таких як Digital Signage, або економічно ефективних програм передачі даних, таких як рішення промислового бачення з високошвидкісними відеокамерами USB 3.0. Компанія Kontron є давнім членом консорціуму PICMG та ініціатором робочої групи, яка розробила та зопропонувала ринку оригінальний стандарт COM Express у 2005 році. 

   

Каталог COM Express Basic Type 6

Product Configurator (Підбір)

 

COMe-bRP6 (E2)    NEW!  

Data Sheet

COM Express BASIC TYPE 6 з процесорами Intel Core 13-го покоління.

Технічні характеристики:

 • До 64 ГБайт пам'яті DDR5;
 • До 2,5 Гбіт Ethernet з підтримкою TSN;
 • Додатковий вбудований NVMe SSD;
 • Промислові версії.

Нові модулі COM Express, засновані на Intel Core 13-го покоління (попередня кодова назва Raptor Lake-P), забезпечують значне підвищення продуктивності в порівнянні з попереднім поколінням і оснащені до 14 ядрами на основі гібридної архітектури Intel. Модулі COM Express забезпечують основні функції промислового класу, такі як підтримка внутрішньосмугової пам’яті з кодом корекції помилок (IBECC), Intel Time Coordinated Computing (Intel TCC), Time-Sensitive Networking (TSN) і розширений температурний діапазон від -40 °C до +85 °C (робочий). Усі функції ідеально підходять для таких вимогливих галузей, як промислова автоматизація, охорона здоров’я та сфера траспортну.

 

COMe-bTL6 (E2)   NEW!  

Data Sheet

COM Express BASIC TYPE 6 з процесорами Intel Core XEON 11-го покоління.

Технічні характеристики:

 • До 128 ГБайт пам'яті DDR4;
 • До 2,5 Гбіт Ethernet з підтримкою TSN;
 • Додатковий SSD NVMe на борту;
 • Версії промислового класу.

Процесори COM Express COMe bTL6-H (Tiger Lake-H) мають до 8 ядер і спеціально підходять для вимогливих робочих навантажень Edge і високоякісних додатків з високою пропускною здатністю. Intel Iris XeGraphics підтримує до чотирьох незалежних дисплеїв 4K або один дисплей 8K HDR. AI-навантаження в машинному зорі (machine vision) або медичних додатках досягають нових рівнів продуктивності з GPU і Intel Deep Learning Boost. Інтегровані TSN- і Intel TCC-функціональні можливості дозволяють використовувати детерміновані мережі в Індустрії 4.0, а також різні додатки в режимі реального часу.

TDP процесорних чіпів коливається від 25 до 45 Вт, з вісьмома процесорними ядрами, що забезпечують тактові частоти до 5,0 ГГц. Максимум три сокети DDR4 SO-DIMM дозволяють розширити пам'ять до 96 ГБ (не ECC/ECC). Завдяки інтегрованій графіці Intel UHD, що підтримує до чотирьох незалежних дисплеїв 4K, можна паралельно обробляти та аналізувати до 40 HD-відеопотоків із роздільною здатністю 1080p/30fps. Крім того, швидкий 2,5 ГБіт Ethernet з чутливими до часу мережами (TSN) і координованими обчисленнями Intel (Intel TCC) визначає модуль для вимогливих додатків реального часу.

Як носій інформації, опціонально використовується припаяний твердотільний накопичувач NVMe з ємністю до 1-го ТБайту, що забезпечує високоефективну обробку даних навіть у жорстких умовах. Модуль COMe-bTL6 (E2) гарантує повну обчислювальну потужність навіть в екстремальних промислових умовах з температурою від -40 °C до +85 °C і пропонує більшу кількість інтегрованих функцій, готових до застосування, і більш потужне охолодження в порівнянні з альтернативними конструкціями меншого форм-фактора.

 

COMe-bV26   NEW!  

Data Sheet

COM Express BASIC V2000 із вбудованими високопродуктивними ЦП AMD V-серії «ZEN2».

Технічні характеристики:

 • До 64 ГБайт пам'яті DDR4 (2 x 32 ГБайт двоканальний DDR4 SO-DIMM);
 • До 8 ліній PCIe (4 x PCIe 3.0 (до 8 GT/s)  4x PCIe 2.0 (до 5 GT/s));
 • Додатково до 1 ТБайт NVMe SSD на борту;
 • Доступні промислові версії.

 

COMe-bCL6

Data Sheet

COM Express BASIC TYPE 6 з процесорами Intel Core / XEON 8-9-го поколіннь.

Технічні характеристики:

 • Серія Intel 8-го/9-го поколіннь Core / сімейство Xeon E з CM246/QM370 PCH;
 • До 128 Гбайт пам'яті DDR4 без ECC/ з ECC;
 • Додатковий вбудований NVMe SSD (твердотільний накопичувач);
 • Промислові версії;
 • Підтримка вбудованого рішення безпеки Kontron’s Embedded Security Solution (APPROTECT).

COMe-bCL6 (R E2S) забезпечує підвищену продуктивність разом із чудовою графічною підтримкою на стандартизованому комп'ютері-модулі TYPE 6 на базі базового форм-фактора COM Express. Завдяки використанню узгоджених роз'ємів COM Express та реалізації функцій COMe-bCL6 легко замінюється і забезпечує максимальну гнучкість для клієнтів, які впроваджують його у свої пристрої, що вбудовуються на основі окремих несучих плат.

Зокрема, поява шестиядерного процесора, розширення пам'яті до можливих 128 ГБ, додатковий вбудований твердотільний накопичувач NVMe і продовження підтримки швидкої пам'яті Intel Optane для прискорення системних процесів стали вигідною відмінністю цього модулю від минулих додатків.

Типові області застосування цих модулів можна знайти на таких ринках, як зв'язок, цифрові та рекламні вивіски, професійні ігри та розваги, медична візуалізація, спостереження та безпека, а також управління промисловими підприємствами та машинними лініями на рівні цехів та диспетчерських.

Крім того, супернадійні модулі COMe-bCL6, які забезпечують функцію швидкого відключення, підтримку пам'яті ECC та робочі температури промислового класу, також знаходять застосування для додатків ринку систем безпеки, озброєнь, оборони та транспорту.

 

COMe-bKL6

Data Sheet

COM Express BASIC TYPE 6 з сімейством процесорів Intel Core / XEON E3 V6 7-го покоління.

Технічні характеристики:

 • Серія Intel Core 7-го покоління / сімейство Xeon E3 v6 з PCH CM238/QM175;
 • До 32 ГБ пам'яті DDR4 без ECC/ з ECC;
 • Три незалежні дисплеї з роздільною здатністю до 4k при 60 Гц; TPM2.0 та вбудований апаратний пристрій безпеки;
 • Підтримка технології пам'яті Intel Optane через PCIe;
 • Версії промислового класу.

Модулі COMe-bKL6 та COMe-bKL6R E2S являють собою нове покоління високопродуктивних і багатофункціональних COM-модулів на базі базового стандартного форм-фактору COM Express (125 x 95 мм) та сімейств Intel Core 7-го покоління / Xeon E3 v6. Ці нові модулі відрізняються підвищеною продуктивністю процесора та графіки порівняно з попередниками. Вбудована високопродуктивна графіка Intel HD Graphics підтримує три незалежні дисплеї з роздільною здатністю до 4k, що дозволяє розробникам створювати додатки, що забезпечують чудову взаємодію з користувачем. Крім того, широка масштабованість класів продуктивності ЦП дає користувачам повну гнучкість у виборі оптимального рішення щодо продуктивності, що відповідає їх експлуатаційним вимогам.

Обидві моделі підтримують до 32 ГБ пам'яті DDR4 з ECC/без ECC, що дозволяє знизити загальне енергоспоживання порівняно з COM на базі DDR3. Kontron COMe-bKL6R E2S пропонує функції та рівень захисту промислового рівня, що робить його ідеальною платформою для додатків, призначених для роботи в складних і несприятливих умовах експлуатації. Модулі COMe-bKL6 та COMe-bKL6R E2S оснащені стандартним апаратним вбудованим рішенням безпеки Approtect від Kontron, тому розробники, що інтегрують COMe-bKL6 / COMe-bKL6R E2S, можуть легше захистити свої розробки від широкого спектру загроз.

 

COMe-bBD6

Data Sheet

COM Express BASIC TYPE 6 з процесорами Intel XEON та PENTIUM D-1500.

Технічні характеристики:

 • До 32 ГБ DDR4 ECC 2x SODIMM;
 • Подвійні інтерфейси 10GbE;
 • Високошвидкісне підключення 16x PCIe 3.0+ 8x PCIe 2.0, 4x USB 3.0, 4x SATA3;
 • Версії промислового класу.

Модуль COM Express COMe-bBD6 розвиває сімейство продуктів Kontron в царині COM-платформ серверного класу. Модуль забезпечує продуктивність ЦП рівня data-centre-grade та має на борту до 16 ядер. Його надійна продуктивність у поєднанні з підтримкою двох портів 10GbE-KR робить цей модуль ідеальним рішенням для реалізації рішень в системах з інтенсивним використанням мережі. Конструкція KR забезпечує максимальну гнучкість за рахунок визначення фізичного інтерфейсу - KR для підключення об'єднувальної плати та мідного (RJ45) або оптоволоконного (SFP +) кабелю на основній платі.

 

COMe-bSL6

Data Sheet

COM Express BASIC TYPE 6 з процесорами Intel Core 6-го покоління.

Технічні характеристики:

 • Серія Intel Core 6-го покоління / сімейство Xeon E3 v5 з PCH CM236/QM170;
 • До 32 ГБ пам'яті DDR4 без/з ECC;
 • Версії промислового класу;
 • Підтримка вбудованого рішення безпеки Kontron’s Embedded Security Solution (Approtect).

Модулі COMe-bSL6 та COMe-bSL6R E2S являють собою нове покоління високопродуктивних і багатофункціональних COM-модулів на базі базового стандартного форм-фактора COM Express (125 x 95 мм) і процесорів Intel Core 6-го покоління / Xeon E3 v5. Відмінна риса цих нових модулів - вони призначені для роботи з "важкими" додатками і відрізняються підвищеною продуктивністю процесора та графіки в порівнянні з попередниками. Вбудована високопродуктивна графіка Intel HD або Intel Iris Pro Graphics зі 128 МБ вбудованої кеш-пам'яті може підтримувати три незалежні дисплеї з роздільною здатністю до 4k, що дозволяє розробникам створювати програми, що забезпечують чудову взаємодію з користувачем. Крім того, широка масштабованість класів продуктивності ЦП дає користувачам повну гнучкість у виборі оптимального рішення щодо продуктивності, що відповідає їх експлуатаційним вимогам.

Обидві моделі підтримують до 32 ГБ пам'яті DDR4 з ECC/без ECC, що призводить до зниження загального споживання енергії в порівнянні з COM на базі DDR3. Kontron COMe-bSL6R E2S пропонує функції промислового рівня, що робить його ідеальною платформою для додатків, призначених для роботи в суворих та несприятливих умовах експлуатації. Модулі COMe-bSL6 та COMe-bSL6R E2S оснащені стандартним апаратним вбудованим рішенням безпеки Security Solution Approtect від Kontron, тому розробники, що інтегрують COMe-bSL6 / COMe-bSL6R E2S в свої системи зможуть легше захистити свої додатки від можливих ризиків та загроз безпеки.