Модулі 3U VPX з живленням та ARM архітектурою SBC

 

Каталог Kontron SOSA Aligned Products

Каталог Kontron Modular Computers

Каталог VME-VPX

 

VX3106

Data Sheet

Мережевий блейд-модуль 3U VPX SBC низької потужності.

Технічні характеристики:

 • Чотирьохядерний 64-бітний процесор ARM® A72 з тактовою частотою 1,2 ГГц;
 • Високопродуктивний співпроцесор Neon SIMD та FPU подвійної точності;
 • 6 портів ETHERNET 1 Гбіт/с; опція для 2 портів 10 Гбіт/с (базовий KR);
 • Сховище великої ємності: 32 ГБ eMMC та роз'єми M.2 SATA III;
 • Низька потужність <20 Вт під час роботи від одного джерела +12 В постійного струму, підходить для природної конвекції;
 • Програма 10-річних і довготривалих поставок та підтримки.
 • Комп'ютер ARM загального призначення для мережних програм та програм безпеки.

Завдяки NXP Layerscape LS1046, високопродуктивному чотириядерному процесору 30K DMIPS на базі архітектури ARM A72 з тактовою частотою 1,2 ГГц, VX3106 є ідеальним будівельним блоком для масштабованих вбудовуваних додатків, таких як міжмережевий екран, або обчислень. .

Цей надійний модуль SBC з архітектурою ARM, сумісний з усією екосистемою Kontron 3U VPX, є природним доповненням SBC X86 3U VPX для створення гетерогенної та резервованої комп'ютерної архітектури, необхідної для програм, критично важливих для безпеки.

Довгострокові програми роботи: висока надійність та низька сукупна вартість володіння.

Компанія Kontron надає послуги з програми довгострокових поставок (LTS) вже понад 15 років. Опціонально доступна комплексна система управління станом, що забезпечує простоту обслуговування у польових умовах. Все це робить VX3106 ідеальним кандидатом для довгострокових програм, таких як транспортна чи енергетична інфраструктура або автономні (віддалені) оборонні додатки.

 

VX3240

Data Sheet

Одноплатний комп'ютер Freescale QORIQ™ P2041 3U VPX.

Технічні характеристики:

 • Freescale QorIQ™ P2041, 1,2 ГГц, паяна пам'ять DDR3 SDRAM;
 • PCIe (4x), SATA, Gigabit Ethernet на об'єднувальній платі VPX;
 • Підтримка для PMC або XMC Mezzanines;
 • Стандартні версії з повітряним чи посиленим кондуктивним охолодженням.

Одноплатний комп'ютер загального призначення VPX PowerPC(tm) 3U VX3240 — це малопотужний VPX SBC конфігурації 3U, оснащений чотириядерним процесором Freescale P2041 QoriQ™ з чотирма ядрами PowerPC e500mc з частотою 1. VX3240 підтримує до 8 ГБ DDR-3 SDRAM та забезпечує широкий спектр входів/виходів, включаючи Gigabit Ethernet, GPIO, входи/виходи PMC/XMC, USB, SATA та послідовні порти. Завдяки такому набору функцій VX3240 є ідеальним рішенням загального призначення для вбудованих програм з обмеженнями SWaP-C. У поєднанні з політикою довгострокових поставок Kontron, VX3240 є ідеальним шляхом переходу до нового 10-річного періоду розгортання та підтримки вже діючих додатків на базі PowerPC для ринку військової, аерокосмічної та транспортної галузей.