Модулі 3U VPX Intel SBC

 

ANSI-VITA46 VPX - це визнаний світовий стандарт для вбудованих блейд-комп'ютерів та систем. Модулі VPX особливо ефективні в паралельних обчисленнях Ethernet 1G/10G/40G/100G або PCI-express, в системах, де малий розмір, вага, потужність і вартість (SWaP-C) мають вирішальне значення, наприклад, у багатьох аерокосмічних та оборонних додатках, а також при проектуванні резервної архітектури для критично важливих додатків. Компанія Kontron пропонує повну лінійку блейд-продуктів та систем VPX 3U та 6U, надаючи послуги довгострокових поставок та обслуговування. Технічні характеристики представлених модулів VPX відповідають стандарту SOSA для продукції спеціального та подвійного призначення.

    

Каталог Kontron SOSA Aligned Products

Каталог Kontron Modular Computers

Каталог VME-VPX

 

VX307H        NEW!  

Data Sheet

Мікросервер Intel 10NM X86, що відповідає вимогам SOSA 3U VPX BLADE.

Технічні характеристики:

 • Процесори Intel Xeon D з вбудованим Ethernet 100G;
 • До 20 ядер з векторним двигуном AVX-512;
 • Безпека забезпечується апаратним коренем довіри (Hardware Root of Trust);
 • Системи охолодження VITA48 із підтримкою VITA47 CC3;
 • Розроблено відповідно до вимог стандартів SOSA.

Перевищуючи за продуктивністю попередній процесор сімейства Intel Xeon D 1500 SOC, цей новий 10-нм процесор IceLake-D SoC VX307H призначений для нового покоління мікросерверів і вузлів паралельних обчислень, які забезпечують чудову продуктивність при розумному бюджеті вартості.

 

VX3060     NEW!  

Data Sheet

Модуль з процесором Intel CORE 11- го покоління 3U VPX SBC.

Технічні характеристики:

 • Процесор Intel Core 11-го покоління для робочих навантажень AI*, CVGIP*, DSP*;
 • Процесор Quad Core потужністю 12-28 Вт, Enhanced AI, AVX-512, 32 ГБ з ECC;
 • Мультиголовковий дисплей 8K від високопродуктивного графічного процесора Gen12/96 EUs;
 • Універсальне введення-виведення: USB-C, роз'єми M.2, опція XMC;
 • Багатопортовий Ethernet 1G/10G з можливістю 2,5G, 25G та TSN;
 • Виробнича програма (доступність) на протязі 15 років, підтримка PBIT, CBIT, SEC-Line.

Системи SKU Intel System On Chip (SOC) 10-нм покоління пропонують вражаючий набір опцій у корпусі з низьким енергоспоживанням, що забезпечує міцну основу практично для всіх завданнь використання захищених обчислень. Для VX3060 вибрано модель ЦП з гарантією 10 років експлуатації та 100-відсотковим активним профілем використання. Найближчим часом будуть доступні чотириядерні процесори зі спеціальними інструкціями для штучного інтелекту (VNNI) та подвійної обробки сигналів (AVX512). Інтегрований графічний процесор Intel Xe також додає 96 EU обчислювальних потужностей виконавчих блоків (execution units), доступних для програмного забезпечення, написаного для GPGPU (через OpenCL), і пропонує всі функції, очікувані від сучасної платформи ПК для вимогливих додатків.

Модуль VX3060 випускається у двох основних варіантах комплектації. Для сумісності з архітектурами попереднього покоління один варіант має три задніх ETH BaseT, а інший потужний подвійний 10GBaseKR. Призначення контактів VX3060 сумісне з профілями VITA65 OpenVPX SLT3-PAY-2F2U-14.2.3, SLT3-PAY-1F1F2U-14.2.4, SLT3-PAY-1F1F2U1TU1T1U1T-14.2.16.

 

VX3060-S2      NEW!  

Data Sheet

SOSA-адаптований модуль з процесором Intel CORE 11- го покоління 3U VPX SBC.

Технічні характеристики:

 • Процесор Intel Core 11-го покоління для робочих програм AI (штучний інтелект);
 • CVGIP (комп'ютерний зір, графіка та обробка зображень);
 • DSP (цифрова обробка сигналів);
 • Процесор Quad Core потужністю 12-28 Вт, Enhanced AI, AVX-512, 32 ГБ із ECC;
 • Мультиголовковий дисплей 8k від високопродуктивного графічного процесора Gen12/96 EUs;
 • Універсальне введення-виведення: USB-C, роз'єми M.2, опція XMC;
 • Багатопортовий Ethernet 1G/10G з підтримкою 2,5G, 25G та TSN;
 • Виробнича програма (доступність) 15 років, підтримка PBIT, CBIT, SEC-Line.

Модуль розроблено відповідно до технічного стандарту SOSA.

Нові моделі Intel System On Chip (SOC) 10-нм покоління забезпечують неперевершений набір функцій у корпусі з низьким енергоспоживанням, що забезпечує міцну основу для всіх випадків використання захищених обчислень. Для VX3060-S2 вибрано модель ЦП з гарантією на 10 років експлуатації та 100-відсотковим активним профілем використання. Будуть доступні чотириядерні процесори зі спеціальними ресурсами для програмування штучного інтелекту (VNNI) та подвійної обробки сигналів (AVX512).

Інтегрований графічний процесор Intel Xe також включає 96 EU виконавчих блоків обчислювальної потужності (execution units), доступних для програмного забезпечення, написаного для GPGPU (через OpenCL), і пропонує всі функції, що очікуються від сучасної платформи ПК для вимогливих додатків.

Модуль VX3060-S2 випускається у двох основних варіантах. Для сумісності з архітектурою сучасного покоління модулів один варіант включає три задніх ETH BaseT, а інший видимий подвійний 10GBaseKR. Призначення контактів VX3060-S2 сумісне з профілями VITA65 OpenVPX SLT3-PAY-2F2U-14.2.3, SLT3-PAY-1F1F2U-14.2.4, SLT3-PAY-1F1U-14.2.10 та може розглядатися для розробок системних архітектур, що мають відповідати технічному стандарту SОSА.

 

VX305H-40G

Data Sheet

SOSA-адаптований модуль з процесором Intel XEON 3U VPX SBC з 40-гігабітним Ethernet .

Технічні характеристики:

 • 12-ядерний процесор Xeon D, 1,5 ГГц (2,1 ГГц у режимі Turbo);
 • Канал передачі 40 Gigabit Ethernet, 2-й канал передачі 10 Gigabit Ethernet;
 • Подвійна шина керування 10-гігабітним Ethernet;
 • Слот XMC x8 PCI Express Gen3;
 • До 64 ГБ припаяної пам'яті DDR4 з ECC;
 • Збільшений життєвий цикл та 10-річна надійність кремнію;
 • Версії з повітряним охолодженням та міцні версії з кондуктивним охолодженням;
 • Розроблено відповідно до технічного стандарту SOSA.

Розроблений відповідно до профілю OpenVPX SBC для інтенсивних обчислень.

Створений на основі успішних SBC VX305x і VX305C-40G компанії Kontron і розроблений відповідно до технічного стандарту SOSA, одноплатний комп'ютер VX305H-40G 3U OpenVPX використовує корисне навантаження VITA 65 (OpenVPX) SLT3-PAY21F1U1F1U1 слота Compute Intensiv , прийнятий у програмах SOSA і модульної архітектури відкритих систем армії США. Він забезпечує продуктивність обробки та мережі в системах 3U. Використовуючи високоінтегрований 12-ядерний процесор Intel Xeon D, VX305H-40G забезпечує щільність передачі даних 40 Gigabit Ethernet (40GBASE-KR4), другий канал з щільністю передачі даних 10 Gigabit Ethernet (10GBASE-KR), лінією управління та широку 8-канальну щільність розширення PCI Express 3.0. Він також надає функцію XMC з 8-канальним інтерфейсом PCIe Gen3 для додавання таких можливостей, як введення-виведення на передній панелі або сховище великих блоків. В результаті, це оптимізована обчислювальна платформа SWaP-C, що підходить для широкого спектра додатків. VX305H-40G без ITAR - ідеальний вибір при розробці високопродуктивної сенсорної системи з використанням принципів модульної архітектури відкритих систем.

Модулі VX305H-40G широко використовуються в системах озброєння та безпеки. Типові програми застосування:

 • Радари, гідролокатори;
 • Системи візуалізації;
 • Бортові системи винищувачів;
 • Радари БПЛА;
 • Додатки та системи, що вимагають довгострокової надійної роботи в суворих і несприятливих умовах.

Високопродуктивний VX305H-40G доступний як з повітряним охолодженням (для лабораторних чи інших безпечних середовищ), так і з кондуктивним охолодженням вставних блоків відповідно до VITA 48.2 Тип 2 через вторинний бічний фіксатор. Це дозволяє VX305H-40G витримувати температуру 70°C відповідно до підтримки VITA 47 XMC. VX305H-40G також доступний з опцією нижньої кришки VITA 48 Ruggedized Enhanced Design Implementation (REDI) із дворівневим обслуговуванням.

Додаткові можливості та переваги:

Стан та обслуговування системи – ключова відмінність VX305H-40G. VX305H забезпечується поєднанням розробленого Kontron інтелектуального контролера управління платформою (IPMC), сумісного з VITA 46.11, для централізованого контролю працездатності та управління системою, а також пакета вбудованого тестування при включенні живлення (PBIT) Kontron з інноваційним підходом Reference Learning. -40G виводить на новий рівень працездатність та можливості управління захищеними розгорнутими системами. Ці вбудовані функції можуть бути доповнені механізмом моніторингу працездатності CMON Linux від Kontron, який створює безперервний потік даних про стан здоров'я з тестових точок, що налаштовуються. Модуль ідеально підходить для віддаленого або локального моніторингу (ВЧ/НВЧ).

Переваги використання у довгострокових програмах та проектах: висока надійність та низька сукупна вартість володіння.

Kontron надає послуги з програми довгострокових поставок (LTS) вже понад 15 років. Партнер Kontron, компанія Intel повідомляє, що надійність кремнію становить щонайменше 10 років. Опціонально доступна комплексна система управління станом, що забезпечує простоту обслуговування у польових (віддалених) умовах. Все це робить VX305H-40G ідеальним кандидатом для довгострокових програм та систем.