Samsung

Найбільший у світі виробник світлодіодів за асортиментом поставок, величиною обороту та інноваційними розробками - це відома всім корейська компанія Samsung LED. Компанія, одна з небагатьох у світі, має в своєму розпорядженні заводи, що закривають весь виробничий цикл виготовлення світлодіодів - від виготовлення люмінофора, до корпусування та складання модулів широкого асортименту.

Для виробників світильників, які не мають технологій виготовлення електронних плат, Samsung пропонує модульні платформи, що включають джерела світла (світильники в корпусі або світлодіодні матриці), вторинну оптику та джерела живлення, забезпечуючи таким чином можливість швидкої побудови вуличних і промислових світильників.

У 2014 році компанія Samsung LED вперше розробила технологію масштабування світлодіодів (CSP), а в 2017 році представили свій новаторський продукт - світлодіод потужністю 200 лм/Вт. Світлодіоди Samsung CSP значно зменшують розмір світлодіодної матриці, забезпечуючи більш яскраві, гнучкі та компактні конструкції, одночасно скорочуючи кількість використовуваних світлодіодів, а також виробничі і експлуатаційні витрати всієї системи.

Освітлювальні COB-світлодіоди надвисокої потужності

Потужні світлодіоди

Світлодіоди середньої потужності

Фітосвітлодіоди

Компанія "Сіметрон-Україна" є офіційним дистриб'ютором продукції компанії Samsung LED (Піденна Корея) на території України.