Sensirion

Цифрові датчики температури та вологості, датчики потоку та витрати рідини, витратоміри газу, диференціальні датчики газу. Компанія розпочала діяльність у 1998 на основі Швейцарського федерального технологічного інституту (ETH) в Цюріху і базується в кантоні Стефі. Підрозділи компанії працюють у США, Південній Кореї, Японії, Китаї, Німеччині та на Тайвані.

  • Штаб-квартира у Швейцарії відповідає за дослідження, розробки та виробництво;
  • Асортимент продукції включає датчики витрати газу та рідини, датчики перепаду тиску та датчики навколишнього середовища для вимірювання вологості та температури, летких органічних сполук (VOC), вуглекислого газу (CO2) та твердих частинок (PM2.5);
  • Міжнародна мережа з офісами продажів у США, Європі, Китаї, Тайвані, Японії та Кореї забезпечує міжнародних клієнтів стандартними та індивідуальними рішеннями для сенсорних систем для широкого спектру застосувань;
  • Датчики Sensirion зазвичай можна знайти в медичній, промисловій та автомобільній галузях, в аналітичних приладах, товарах широкого вжитку та в системах вентиляції та кондиціювання.

Однією з відмінних рис продуктів Sensirion є використання запатентованої технології CMOSens®, яка забезпечує інтелектуальну системну інтеграцію сенсорного елемента, логіки, даних калібрування та цифрового інтерфейсу на одному кристалі. Імідж Sensirion, як надійного постачальника, підтверджуються сертифікатами якості (ISO/TS 16949).

Датчики тиску компанії Sensirion

Цифрові датчики вологості компанії Sensirion​

Витратоміри для побутових газових лічильників компанії Sensirion

Витратоміри для газів компанії Sensirion

Витратоміри для рідин компанії Sensirion

Компанія "Сіметрон-Україна" є офіційним дистриб'ютором продукції компанії Sensirion (Швейцарія) на території України.