Силові напівпровідники знайшли неймовірно широке застосування у світі. Імпульсні джерела живлення, інвертори, стабілізатори, системи управління електричними приводами - сьогодні складно уявити подібне обладнання без IGBT і MOSFET транзисторів, діодів і тиристорів. Здавалося б, придбати транзистори, втім, як і будь-які інші радіодеталі на українському ринку, зараз не складає особливих труднощів, але саме в частині силової електроніки потрібно враховувати деякы важливі моменти:

  • Якість продукції та відповідність заявленим всім показникам, яку, як це не банально звучить, гарантує ім'я виробника;
  • Оригінальність походження продукції, яку може гарантувати лише офіційний дистриб'ютор;
  • Цілісність упаковки та правильні умови транспортування та зберігання;
  • Спеціальні ціни від виробника для проектів;
  • Інженерна підтримка та гарантійний пакет безпосередньо від виробника;
  • Забезпечення безкоштовними зразками;
  • Здатність швидкої доставки компонентів напряму зі складів виробника та наступної доставки  по Україні.

Потрібно враховувати, що контрафакт чи старі радіокомпоненти, які неправильно зберігали невідо де й як гарантовано створять проблеми покупцю!

Якщо йдеться про справжню якість, то для своїх розробок рекомендуємо розглядати продукцію топового німецького бренду Infineon (донедавна силовий підрозділ Siemens). Результати маркетингових досліджень свідчать, що станом на кінець 2022 року компанія Infineon займає перше місце у світі за обсягом продажів силових електронних компонентів. Завдяки своєму інженерному та комерційному генію, Infineon вдається щорічно випускати найефективніші рішення для глобального ринку. Купити транзистори, діоди, тиристори та IGBT-модулі Infineon з безкоштовною доставкою по Києву Україні ви можете у компанії "Симметрон-Україна" - єдиного прямого локального дистриб'ютора в Україні.