6. Vishay

Дискретні напівпровідники і пасивні електронні компоненти - ось локомотивні продукти компанії Vishay заснованої в 1962 році доктором Феліксом Зандманом, видатним інноватором - який винайшов і розробив плівкові резистори. Доктор Зандман починав з виробництва плівкових резисторів і тензодатчиків, в якому досяг значних успіхів - до 1985-го року на цьому ринку його компанія стала визнаним світовим лідером.

Наступним кроком у розвитку компанії Vishay стало придбання інших виробників на ринку електронних компонентів, зокрема, до неї приєдналися компанії Vitramon, Siliconix, Telefunken, підрозділ Infineon з виробництва ВЧ-компонентів, BC Сomponents, General Sіguerіc, General Semiconductor. Після серії цих стратегічних придбань, Vishay Intertechnology стала одним із найбільших світових виробників дискретних напівпровідників і пасивних електронних компонентів.

У 2010 році компанія Vishay вивела підрозділ з виробництва плівкових резисторів в окремий незалежний бізнес під назвою Vishay Precision Group. Сьогодні Vishay Intertechnology зосередила зусилля своїх інженерів на прискореному розвитку нових продуктів і технологій. Важливими областями розвитку компанії є розробка модулів MOSFET (високовольтна серія E, ThunderFET® середньої напруги, TrenchFET® Gen IV низької напруги), силових модулів (IGBT), силових індукторів (високотемпературні IHLP®), потужних резисторів (Power Metal) серій конденсаторів середньої та високої потужності.

Компанія "Сімметрон-Україна" є офіційним дистриб'ютором усієї лінійки продукції компанії Vishay​ на територии України.

Діоди Шотткі

Імпульсні діоди

Надшвидкі силові діоди від 10 А​

Швидкодіючі діоди у корпусі MicroSMP​

Транзистори

Тензодатчики (датчики тиску)

Високовольтні силові конденсатори Vishay​