COM Express Basic Type 7

 

Міжнарордний стандарт COM Express визначає сумісність між собою форм-факторів та сімейств для комп’ютерних модулів від різних виробників. В цьому стандарті компанія Kontron представляє наступні три сімейства (форм-фактори) комп'ютерів на модулі: Mini (84 x 55 мм), Compact (95 x 95 мм) та стандартний базовий Basic Type (125 x 95 мм).

COM Express Basic Type 7 є додатковою специфікацією до існуючого сімейства Type 6. Він ще більш потужно підтримує графіку, пропонуючи кілька портів 10GbE-KR та дозволяє застосовувати 32 смуги PCIe. Type 7 є ідеальним вибором для розробки платформ серверного класу для додатків, яким потрібна висока пропускна здатність даних та мереж.

Компанія Kontron має багаторічний досвід розробки надійних рішень на основі технології "комп’ютер на модулі". У поєднанні з великим досвідом і власними знаннями, підтримка від Kontron трьох форм-факторів COM Express надає додаткової переваги тим розробникам, які обирають ці рішення при розробці своїх додатків. Завдяки використанню узгоджених роз’ємів COM Express і реалізації функцій замінності, модулі Kontron легко замінюються та пропонують найбільшу гнучкість для клієнтів, що проектують вбудовані пристрої різного розміру. Як надійний партнер, Kontron надає всю необхідну сервісну підтримку, щоб допомогти клієнтам скоротити час виходу на ринок іх пристроїв та отримати конкурентну перевагу. Kontron є провідним парнером міжнародної інженерно-виробничої спільноти COM Express - інженери компанії беруть активну участь у розробках нових стандартів та є активними членами організації PICMG - консорціуму, який керує стандартами, сертифікатами та спільнотою COM Express.

Компанія Kontron пропонує широкий асортимент модулів базового форм-фактору COM Express  (125 x 95 мм), що відповідають виводам Type 7. Завдяки розпінуванню Type 7 (7 pin-out definition) COM Express Basic Type 7 пропонує до 4 інтерфейсів Ethernet 10 Гбіт, що робить цю платформу придатною для мережевих додатків та програм. Як відомо, Контрон є давнім членом PICMG і творцем робочої групи, яка розробила оригінальний стандарт COM Express в 2005 році.

       

Каталог COM Express Basic Type 7

Product Configurator (Подбір)

 

COMe-bID7     NEW! 

Data Sheet

COM Express BASIC TYPE 7 з cімейством процесорів Intel XEON D-1700.

Технічні характеристики:

 • Наднадыйна платформа серверного рівня;
 • Гарантований режим работы 24x7 - 10 років;
 • Інтерфейси Quad 10 GbE;
 • Високошвидкісне підключення 16x PCIe 4.0 + 16x PCIe 3.0, SATA, USB 3.0;
 • Вбудований твердотільний накопичувач NVMe до 1 ТБ;
 • Версії промислового класу.

Модуль COMe-bID7 (E2) надає можливість масштабування від 4 до 10 ядер у невеликому форм-факторі і може працювати в промисловому діапазоні температур від -40°C до +85°, а також у безперервному режимі роботи 24x7 / 10 років (гарантія Контрон). Такі характеристики дозволяють забезпечувати надійну реалізацію додатків та конструктивів в умовах обмеженого простору при експлуатації в суворих та екстремальних режимах.

Модуль містить до 4 роз'ємів SO-DIMM, макс. пам'яті 128 ГБ. Як носій даних опціонально доступний припаяний вбудований твердотільний накопичувач NVMe ємністю до 1 ТБ. 16 ліній PCIe Gen4 та 16 ліній PCIe Gen3, а також 4 інтерфейси 10GBASE-KR забезпечують ідеальну підтримку вимог до високої пропускної здатності даних у вимогливих системах надійного вводу-виводу та мережевих структурах. Конструкція 10GBASE-KR забезпечує максимальну гнучкість за рахунок  фізичного інтерфейсу - KR для підключення об'єднувальної плати, мідного (RJ45) або оптоволоконного (SFP+) кабелю на основній платі.

 

COMe-bEP7     NEW! 

Data Sheet

COM Express BASIC TYPE 7 з вбудованими процесорами AMD EPYC 3000 SOC. 

Технічні характеристики:

 • Підтримує процесори Single-Die SP4r2 (до 8 ядер) та Dual-Die SP4 (до 16 ядер);
 • Інтерфейси Quad 10 GbE;
 • 4 роз'єми SODIMM (до 128 ГБ пам'яті DDR4);
 • Версії промислового класу.

Модуль COM Express COMe-bEP7 на базі процесорів AMD EPYC серії 3000 розширює сімейство продуктів Kontron для COM-платформ серверного рівня. COMe-bEP7 є швидкісним та економічно ефективним варіантом для додатків, що потребують високої обчислювальної потужності, таких як медична онлайн візуалізація та сервери.

COMe-bEP7 - це високопродуктивний модуль з масштабованою продуктивністю до 16 ядер. Модуль підтримує додаткові чотири роз'єми SODIMM з пам'яттю до 128 ГБ, а також чотири порти Ethernet 10 ГБ. COMe-bEP7 пропонується як для комерційного, так і промислового використання з розширеним температурним діапазоном.

 

COMe-bDV7

Data Sheet

COM Express BASIC TYPE 7 з сімейством процесорів Intel ATOM C3000. 

Технічні характеристики:

 • Серверна платформа початкового рівня;
 • Інтерфейси Quad 10 GbE;
 • Високоскоростне підключення PCIe 3.0, SATA3, USB 3.0;
 • Пам'ять DDR4 до 128 ГБ;
 • Версії промислового класу.

Модуль COM Express COME-bDV7 на базі процесора Intel Atom серії C3000 розвиває сімейство продуктів Kontron для COM-платформ серверного рівня. COMe-bDV7, як платформа початкового рівня є доповненням до високопродуктивного класу COMe-bBD7, оснащеного процесором Intel Xeon серії D-1500. Модуль COMe-bDV7 забезпечує масштабовану продуктивність ЦП із числом ядер до 16. Ця надійна продуктивність у поєднанні з підтримкою до чотирьох портів 10GbE-KR робить його ідеальним для реалізації з інтенсивним використанням мережі. Конструкція KR забезпечує максимальну гнучкість за рахунок визначення фізичного інтерфейсу - KR для підключення об'єднавчої плати, мідного кабелю (RJ45) або оптоволокна (SFP+) на основній платі у поєднанні з відповідним PHY. Крім того, доступні сигнали NC-SI дозволяють підключити контролер управління основною платою (BMC) до основної плати з метою забезпечення віддаленого позаполосного управління. Це підвищує надійність та допомагає знизити загальні експлуатаційні витрати загалом.

Крім того, COMe-bDV7 забезпечує високошвидкісне підключення по лініях PCIe Gen3.0, що налаштовуються, для задоволення високих вимог до продуктивності введення-виведення. Пропонуючи добре збалансований підхід до багатоядерного процесора та обсягу пам'яті, він підтримує до 64 ГБ пам'яті DDR4 з ECC або без ECC через два роз'єми SODIMM, а також до 128 ГБ через 4 роз'єми SODIMM.

 

COMe-bBD7

Data Sheet

COM Express BASIC TYPE 7 з процесорами Intel XEON та PENTIUM D-1500 SOC.

Технічні характеристики:

 • Процесор Intel Xeon та Pentium D-1500 SoC;
 • Два інтерфейси 10 GbE;
 • Високошвидкісне подключення x24 PCIe 3.0 + x8 PCIe 2.0, SATA3, USB 3.0;
 • Версії промислового класу.

Цей модуль COM Express COMe-bBD7 розвиває сімейство продуктів Kontron для COM-платформ серверного класу. Модуль забезпечує продуктивність ЦП рівня центру обробки даних (Дата-центрів) та має до 16 ядер. Ця надійна продуктивність у поєднанні з підтримкою двох портів 10GbE-KR робить його ідеальним для реалізації з інтенсивним використанням мережі. Конструкція KR забезпечує максимальну гнучкість за рахунок визначення фізичного інтерфейсу - KR для підключення об'єднавчої плати, мідного кабелю (RJ45) або оптоволокна (SFP+) на основній платі. Крім того, доступні сигнали NC-Si дозволяють підключити контролер керування основною платою (BMC) до основної плати з метою забезпечення віддаленого позаполосного управління. Це підвищує надійність та допомагає знизити загальні експлуатаційні витрати.

Крім того, COMe-bBD7 пропонує високошвидкісне підключення по лініях PCIe, що налаштовуються, з реалізацією PCIe x24 для задоволення високих вимог до продуктивності введення-виведення, наприклад, необхідних у медичних додатках. Пропонуючи надійний та добре збалансований підхід до багатоядерного процесора та обсягу пам'яті, цей модуль підтримує до 64 ГБ пам'яті DDR4 з ECC та без ECC.