Драйвери Maxim Integrated для MOSFET

Мікросхеми драйверів MOSFET використовуються для керування зовнішніми MOSFET у джерелах живлення та приводах двигунів. Драйвери MOSFET, як правило, забезпечують синхронізацію, необхідну для забезпечення одночасної роботи тільки одного MOSFET.

Контролери ORing MOSFET від Maxim керують потужними MOSFET-транзисторами для заміни ORing діодів у високонадійних, резервних, паралельно з'єднаних джерелах живлення. Оскільки МОП-транзистори мають набагато нижчий опір у порівнянні з діодами Шотткі ORing, їх використання призводить до нижчого розсіювання потужності, меншого розміру та усунення радіаторів у конструктивах великої потужності. Контролери ORing MOSFET від Maxim надають конструктивам логіку управління, необхідну для управління силовими MOSFET.

Ці драйвери використовуються в різних областях: від драйверів двигунів і перемикання навантаження до перемикання джерел живлення. Одиночні та здвоєні драйвери, а також синхронні драйвери вторинної сторони доступні для підвищення ефективності в ізольованих конструкціях.

Конкурентні переваги:

  • Час зпрацювання;
  • Висока ефективність;
  • Висока надійність;
  • Компактні корпуси.

Доступні комплекти розробника для швидкого прототипування.

MOSFET Drivers 
Full/Half Bridge MOSFET Drivers 
ORing MOSFET Controllers 

Схема-демонстратор моделі MAX25615