3. TDK Epcos

Конденсатори, термістори, розрядники, варистори, мікрохвильова кераміка, феритові сердечники - ось далеко не повний перелік продукції компанії TDK Epcos (раніше Siemens Matsushita Components) - одного зі світових лідерів у сфері виробництва електронних компонентів. TDK Epcos розробляє та виробляє автомобільну, промислову та побутову електроніку. У 21-му науковому та виробничому центрах компанії працює понад 24 000 співробітників. Історія компанії дозволяє стверджувати, що на сьогоднішній день TDK Epcos є провідним світовим науковим центром у галузі розробки інноваційних продуктів та технологій на ринку мікроелектроніки.

Це підтверджує історія створення компанії. У 1989-му році відбулося злиття виробничих підрозділів та наукових центрів світових лідерів на ринку мікроелектроніки - компаній Siemens AG і Matsushita-Panasonic до компанії Siemens Matsushita Components. У 1999-му році, в результаті реорганізації, компанія отримала нове ім'я Epcos AG, а в 2008 році, після придбання японською корпорацією TDK, компанія структурно оформилася в підрозділ TDK Epcos.

Різноманітний асортимент продукції TDK Epcos включає конденсатори, ферити та індуктивності, п'єзо-кераміку і захисні пристрої, а також широку лінійку датчиків. Нижче представлена ​​повна виробнича програма (за напрямками) компанії TDK Epcos:

Компанія "Сіметрон-Україна" є офіційним дистриб'ютором усієї лінійки продукції компанії TDK Epcos на території України.